Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bebek göründü! 6 aylık hamile Aslı Enver son halini paylaştı

Mavikadin>Magazin>Bebek göründü! 6 aylık hamile Aslı Enver son halini paylaştı

Oyuncu Aslı Enver, geçtiğimiz kasım ayında sürpriz bir kararla nikah masasına oturduğu iş insanı Berkin Gökbudak ile çocuklarını kucaklarına almak için gün sayıyor. Ünlü isim, annesiyle birlikte trafikte çektiği videosu ile 6,5 aylın son halini paylaştı.

Oyuncu Aslı Enver, uzun bir süre bir dargın bir barışık devam eden arkadaşlıklarına son noktayı koymuş ve ikili yollarını ayırmıştı. Murat Boz'un hala bekar olduğu günlerde eski kız arkadaşı Aslı Enver yaklaşık dört ay önce evlenerek çoluk çocuğa karıştı bile.

BERKİN GÖKBUDAK'IN İKİNCİ ÇOCUĞU 

38 yaşındaki ünlü oyuncu Aslı Enver, aradığı mutluluğu Berkin Gökbudak'ta buldu. Daha önce bir evlilik yapan Gökbudak'ın bu evlilikten bir kızı bulunuyor. Birlikte mutlu bir evliliğe imza atan iki isim bebek heyecanı yaşıyor. Son olarak hamile olduğu haberleriyle gündeme oturan Aslı Enver, sosyal medya hesabından son halini paylaştı.

Bebek göründü! 6 aylık hamile Aslı Enver son halini paylaştı

BEBEK ODASI TELAŞI

Berkin Gökbudak ile Caddebostan'da bulunan Aslı Enver'in evinden taşınma kararı alan ünlü çiftin Beykoz tarafından aylık 250 bin lira kira ile bahçeli bir villa baktığı iddia edilmişti. Gökbudak'ın ikinci çocuğu ve yeni eşi için kesenin ağzını açtığı da konuşulan iddialar arasındaydı.

Bebek göründü! 6 aylık hamile Aslı Enver son halini paylaştı

SON HALİNİ PAYLAŞTI

Son olarak annesiyle bebek odası hazırlığı yapan Aslı Enver, alışverişe çıktı. Trafiğin ilerlemediği anlarda annesini videoya kaydeden Enver, son halini de sevenleriyle paylaştı. Karnı burnunda son hali magazin gündemine oturan Aslı Enver, kısa sürede en çok konuşulanlar arasına girdi. Aslı Enver'in yüzünün de değiştiği dikkatlerden kaçmadı.

Bebek göründü! 6 aylık hamile Aslı Enver son halini paylaştı

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...