Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bebek göründü: Aslı Enver doğuma günler kala hamile halini ilk kez paylaştı

Mavikadin>Magazin>Bebek göründü: Aslı Enver doğuma günler kala hamile halini ilk kez paylaştı

Sürpriz bir şekilde Berkin Gökbudak ile evlenen Aslı Enver, hamileliğinde sona yaklaştı. Ünlü isim, doğum günü için eşiyle İtalya'ya gitti. Buradan ilk kez hamile hallerini paylaştı.

Başarılı pek çok yapımda rol alarak adını hafızalara kazıyan Aslı Enver 39. yaşını kutlamak için eşiyle yurt dışı seyahatine çıktı. Burada birlikte kendi kameralarına poz veren ünlü ikiliden Enver, ilk kez hamile halini paylaştı, sosyal medyanın gündemine oturdu.

"HAYATIMDAKİ HER ŞEY VE HERKES İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM"

Bir İtalyan restoranına giderek burada akşam yemeği yiyen ünlü çift, o anları Aslı Enver'in sosyal medya hesabından paylaştı. Daha sonra doğum günü pastası gelen Aslı Enver, pastasıyla pozunu; "Hayatımdaki her şey ve herkes için teşekkür ederim" sözleriyle takipçilerinin beğenisine sundu.

Bebek göründü: Aslı Enver doğuma günler kala hamile halini ilk kez paylaştı

Paylaştığı fotoğrafların içinde hamile bir karesi de bulunan Enver herkesi şaşırttı. Bugüne kadar hamile hali hiç görüntülenmeyen ünlü oyuncunun bu fotoğrafları kısa sürede sosyal medyada yankı buldu.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...