Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bedia Akartürk estetik yaptırdıktan sonra ilk kez sahne aldı: ‘Güzel olduğuma dair övgüler geldi’

Mavikadin>Magazin>Bedia Akartürk estetik yaptırdıktan sonra ilk kez sahne aldı: ‘Güzel olduğuma dair övgüler geldi’

Türk Halk Müziğinin usta isimlerinden Bedia Akartürk, geçtiğimiz aylarda 81 yaşında estetik ameliyat geçirmesiyle gündem olmuştu. Ünlü isim yeni imajıyla ilk defa hayranlarının karşısına çıktı.

Bedia Akartürk estetik yaptırdıktan sonra ilk kez sahne aldı: ‘Güzel olduğuma dair övgüler geldi’

Yaklaşık 7 ay önce estetik ameliyat geçiren Türk halk müziği sanatçısı Bedia Akartürk, konserinde hayranlarıyla bir araya geldi. 81 yaşında yaptırdığı estetik operasyon sonrası ilk defa sevenlerinin karşısına çıkan Akartürk, "Ben buraya çok fazla konsere geldim, önceki geldiğimden daha da güzel olduğuma dair övgüler geldi” ifadelerinde bulundu.

Usta sanatçı, daha önce Türk halkı için estetik olduğunu ifade etmiş, “Ben dünyada 2 şeye aşığım. Biri türkülerime, biri de halkıma. Onlara türkülerimi en iyi şekilde inceleyerek okudum. Bir de kendim güzel olayım diye onun üzerine durdum. Onlar beni hep dinç ve güzel görsünler” demişti. Geçtiğimiz akşam Denizli’de konser veren usta sanatçı Bedia Akartürk, sahnede en sevilen türkülerini seslendirdi.

Bedia Akartürk estetik yaptırdıktan sonra ilk kez sahne aldı: ‘Güzel olduğuma dair övgüler geldi’

Yeni imajıyla sevenlerinin karşısına çıktığı konserinde Akartürk, “Denizli’yi çok severim ameliyatımdan sonra ilk konserin burada olması beni ayrıca mutlu etti. Denizli’nin halkının ne kadar sıcak ne kadar sevecen olduğunu biliyorum. Onun için gönül rahatlığıyla geldiğimi hissediyorum. İnanılmaz bir halk vardı, çok güzel bir ilgi vardı. Bu beni çok duygulandırdı. Ben 6-7 aydır konsere çıkmadım. Ondan sonrada buraya geldim” açıklamasını yaptı.

‘ÖVGÜLER ALDIM’

İHA’nın haberine göre estetik ameliyatının ardından ilk defa sahne alan usta sanatçı, şarkılarını baştan sona canlı okuduğunu, bant kaydı olmadığını ve bu sayede halkın sevgisini ve ilgisini kazandığını ifade etti. Ayrıca görünüşüyle ilgili övgüler aldığını da söyleyen usta sanatçı, Vatandaşlardan çok güzel olduğumu, çok daha iyi olduğunu söylediler. Ben buraya çok fazla konsere geldim, önceki geldiğimden daha da güzel olduğuma dair övgüler geldi” şeklinde konuştu.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Simgenur Gök
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...