Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Berdan Mardini elendi mi, neden yarışmıyor? Sürpriz gelişmeyi Acun Ilıcalı açıkladı

Mavikadin>Magazin>Berdan Mardini elendi mi, neden yarışmıyor? Sürpriz gelişmeyi Acun Ilıcalı açıkladı

Türkiye'ye Mavi Kadın sitesi duyurdu. Survivor 2023 hızlı başladı. Ünlü isimlerden, fenomenlerden ve gönüllülerden oluşan ilklerin yaşandığı Survivor 2023 yarışmasında bir ayrılık yaşandı. Ünlüler takımından beklenmedik bir yarışmacı yarışmadan çekilmek istediğini açıkladı.

Berdan Mardini elendi mi, neden yarışmıyor? Sürpriz gelişmeyi Acun Ilıcalı açıkladı

Survivor 2023 oldukça hareketli başladı. Birbirinden farklı parkurların olduğu yarışmada ilk haftalar oldukça zor geçiyor. İlk kez üç ayrı takımın olduğu Survivor, 'Ünlüler', 'Fenomenler' ve 'Gönüllüler' takımlarından oluşuyor.

İLK KEZ MAVİ KADIN DUYURDU

Survivor'da son oyunlara katılmadığı dikkatlerden kaçmayan Ünlüler takımı yarışmacısı Berdan Mardini'nin programdan çekildiği haberini, Türkiye'ye ilk kez Mavi Kadın duyurmuştu. Yaşanan gelişmelerin ardından Acun Ilıcalı bir açıklama yaptı ve Ünlüler takımından bir kişinin ayrılmak istediğini ve o kişinin de Merdan Mardini olduğunu duyurdu.

Berdan Mardini önceki gün yarışma alanında fenalaştı. Doktorların hemen yanına geldiği Mardini'nin tansiyonunun bir hayli düştüğü anlaşılınca ünlü sanatçı hastaneye kaldırıldı. Gerekli kontrolleri yapılan Mardini, yarışmaya devam edemeyeceğini söyleyerek yarışmadan çekilme kararı aldığını açıkladı

REYTİNLER DÜŞÜNCE EN YÜKSEK ÜCRET ALAN İSİM Mİ GÖNDERİLDİ?

Berdan Mardini'nin yarışmadan çekileceği haberlerinin ardından yarışmanın en yüksek ücret alan ismi Berdan Mardini'nin yarışmadan gönderildiği iddia edildi. Haftalık olarak 180 bin lira alan Merdan Mardini'nin reytinglerde istediği sonucu alamayan Survivor 2023 yarışmasından bilerek gönderildiği gelen söylentiler arasında. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...