Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Berdan Mardini için ektiklerini biçme zamanı: Çalışanlarıyla hasat topladı

Mavikadin>Magazin>Berdan Mardini için ektiklerini biçme zamanı: Çalışanlarıyla hasat topladı

Mardin’de bir kozmetik firması kuran Berdan Mardini, 120 milyon lira yatırdığı tesis ve gül tarlalarının hasadını gerçekleştirdi. Çalışanlarıyla birlikte tarlada gül toplayan Mardini, güller arasında karelerini paylaştı. Ünlü şarkıcı, kurmaya hazırlandığı kozmetik markası için yaptığı bu çalışmalar neticesinde yakın zamanda bir tanıtım yaparak kendi kozmetik markasını tanıtacak.

Berdan Mardini için ektiklerini biçme zamanı: Çalışanlarıyla hasat topladı

Ekranların sevilen yüzü şarkıcı Berdan Mardini, geçtiğimiz yıl gül işine girmiş ve bir kozmetik markası kurmak üzere Mardin'de bir tesis kurmuştu. Tesiste oyuncu arkadaşı Şafak Sezer ile birlikte gül toplayan Berdan Mardini şimdi yeniden gül hasadı zamanında objektiflere yansıdı. Berdan Mardini, önümüzdeki ay markasının tanıtımını için hazırlanıyor.

SURVIVOR'DAN ÇABUK DÖNMÜŞTÜ

Survivor programının yeni sezonunda Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği kadroda bulunan Berdan Mardini, iddialı bir şekilde katıldığı popüler yarışmadan sağlık sorunları nedeniyle ayrılmıştı.

Survivor 2023'te uzun kalamayan 44 yaşındaki türkücü, beklenmedik bir şekilde programdan ayrıldıktan sonra şu açıklamayı yapmıştı.

"15 günlük süre zarfında altı kilo verdim. Anamın yemeklerine hasret kaldım. Kokonat yemekten sürekli cırcır oldum. Ben size daha ne söyleyeyim arkadaşlar. Hep rivayettir dolaşır ya ‘Orada kesin arkadan yemek veriyorlardır’ diye. O söyleyen arkadaşı yakalarsam öpeceğim. 1-2 hafta daha kalsaydım birbirimizi yerdik orada artık."

Berdan Mardini için ektiklerini biçme zamanı: Çalışanlarıyla hasat topladı

BERDAN MARDİNİ KOZMETİK MARKASI KURUYOR

Berdan Mardini'nin 2017 yılında başlattığı bir sosyal sorumluluk projesiyle hayata geçirdiği markası, büyük bir başarı elde etti. Yıllar içinde önemli bir yatırıma dönüşen markası artık sona yaklaşıyor.

Berdan Mardini için ektiklerini biçme zamanı: Çalışanlarıyla hasat topladı

ÖNCE EKTİ SONRA TOPLADI

Berdan Mardini, memleketi Diyarbakır'daki Mardin'de kurduğu fabrikayı yıllar içinde büyüterek yatırımlarını sürdürdü. Sonbahar mevsimiyle birlikte gül hasadına başlayan Mardini, çalışanlarıyla birlikte sezonun ilk ürünlerini topladı. Yaklaşan Temmuz ayında markasını duyuracak olan Mardini, büyük bir yatırım olan 120 milyon TL'lik projesiyle dikkat çekiyor ve 350 kişiye istihdam sağladığı biliniyor.

Berdan Mardini için ektiklerini biçme zamanı: Çalışanlarıyla hasat topladı

"Övünerek söylemek isterim ki bu 350 çalışma arkadaşımın yüzde 95'i kadın. Kadının elinin değdiği her şey güzel olur. Biz de markamızda sona geldik. Önümüzdeki ay marka tanıtım lansmanınızı gerçekleştirerek Türkiye’nin yanı sıra dünya pazarına emin bir o kadar da güçlü adımlarla giriş yapacağız"

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...