Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Berdan Mardini paylaştı: Survivor 2023'e gidiyorum

Mavikadin>Magazin>Berdan Mardini paylaştı: Survivor 2023'e gidiyorum

Survivor 2023 yarışmacılarından Berdan Mardini, sosyal medya paylaşımıyla hazırlıkların başladığını duyurdu. Ünlü ismin yaptığı 'Survivor 2023'e gidiyorum' paylaşımına çok sayıda 'taytını da götür' yorumları yapıldı.

Berdan Mardini paylaştı: Survivor 2023'e gidiyorum

Ünlü şarkıcı Berdan Mardini'nin önceki aylarda yaptığı taytlı paylaşımı gündem olmuştu. Genellikle arabesk şarkı söyleyen Mardini'yi, spor taytıyla gören sosyal medya kullanıcıları gözlerine inanamamıştı. Giyim tarzı ile bir kesimden iyi tepkiler alırken diğer yandan eleştirilen Mardini'ye, "Giyindiğiniz kombinler çok konuşuluyor. Neler söylemek istersiniz?" şeklindeki soru yöneltilmişti.

"BANA BERDAN TAYTİNİ' DİYORLAR"

Mardini, "Şimdi ben pembe kazak giyindiğimde biliyorsunuz. Her yıl meme kanserine destek olmak için pembe top organizasyonu yapılıyor. Ben de ona destek vermek için giymiştim. En son bir ayakkabı giydim. Onu da doktorum hediye etmişti. O da olay oldu. En çok şuna güldüm. Tayt giydiğimde 'Berdan Taytini' yazmışlar. Çok komikti. Yapılan yorumlar hoşuma da gidiyor. Tabi bazen hakarete varan durumlar oluyor. Eleştiriye açık, kendimle barışık biriyim" cevabını vermişti.

Berdan Mardini paylaştı: Survivor 2023'e gidiyorum

"REAL MARDİNİ"

Ünlü şarkıcı, tayt giymeyi sürdürüp futbol topuyla antrenman yaparken tayt giydiği fotoğrafını paylaşmış; "Real Mardini. Bu ara tam sardım..." notunu düşmüştü. Mardini, bu pozlarıyla bir kez daha gündeme oturmuştu.

"BERDAN BEY NE YAPIYORSUNUZ?"

Takipçilerinden; "Usta sana ne olmuş?", "Dardan Taytini", "Berdan Bey ne yapıyorsunuz?", "Allah aşkına erkekler tayt giymesin", "Tayt çok güzel", "Bence sana taytını yakışmıyor", "Tayt olmamış", "Termal Taytini" ve "Daha çok takipçi için mi bunu yapıyorsun?" şeklinde yorumlar gelmişti.

Berdan Mardini paylaştı: Survivor 2023'e gidiyorum

"SURVİVOR'A GİDİYORUM"

Survivor 2023'ün açıklanan ilk ünlü yarışmacısı olan Berdan Mardini, sosyal medya paylaşımıyla bir kez daha gündem oldu. Mardini, bir kapak resmi için çektirdiği valizli fotoğrafı paylaşarak "Survivor a gidiyorum. Dönünce görüşürüz inşallah. Hazırlıklar tamamlandı" sözlerine imza attı.

''TAYTINI ALMAYI UNUTMA''

Şarkıcının takipçileri; "İlk fotoda askere gider gibi. 'Hayırlı tezkereler' diyesim geldi", "Parkurlara bayramlık kıyafetle mi çıkacaksın?" "Kaç tayt sığdırdın bu valize?", "Abi sen Survivor'a gittiğine emin misin?", "Tayt giymeden dönme geri", "Dominik'e bisikletle mi gideceksin?" ve "Taytını da götür" şeklinde esprili yorumlarda bulundu.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...