Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Beyazıt Öztürk'ten yeni milyonluk yatırım! Karaköy'deki oteli satın aldı

Mavikadin>Magazin>Beyazıt Öztürk'ten yeni milyonluk yatırım! Karaköy'deki oteli satın aldı

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, yıllardır kazançlarını gayrimenkule yatırıyor. İzleyicileri uzun seneler ekranlara kilitleyen şovmen geçtiğimiz günlerde Beyaz Show'a yeniden başlayacağını duyurmuş ve hayranlarını sevindirmişti. Beyazıt Öztürk'ün son olarak Karaköy'deki bir oteli satın aldığı ortaya çıktı.

Beyazıt Öztürk'ten yeni milyonluk yatırım! Karaköy'deki oteli satın aldı

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, yıllardır kazandıklarının neredeyse tamamını gayrimenkule yatıran isimlerden. Bir otel alıp işletmesini abisine devrederek otel sahibi olmak isteyen Beyazıt Öztürk, isteklerinin tümünü gerçekleştirmiş. Öztürk, Beyoğlu'ndan aldığı eski bir binayı otele çevirmiş.

BEYAZIT ÖZTÜRK'TEN MİLYONLUK YATIRIM

Takvim Gazetesi'nin haberine göre; Beyazıt Öztürk, Karaköy'de bulunan Galataport'un tam karşısındaki eski bir binayı 6 milyon dolar yani yaklaşık 150 milyon liraya satın aldı. Binayı komple yenileten Öztürk, oteli tamamlamış bile. Tamamlanan otel ilk misafirlerini ağırlamış.

Beyazıt Öztürk'ten yeni milyonluk yatırım! Karaköy'deki oteli satın aldı

Esprileri ve hazır cevaplılığı ile yıllardır zekasını televizyon ekranlarında sergileyen ve halkın sevgisini kazanan ünlü şovmen, bu kez ticari zekası ile takdir topladı. Yeni yatırımı için milyonlar harcayan Beyazıt Öztürk'ün harcadığı miktarı bir yıl içinde otel kazancından çıkartmayı planlıyor.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...