Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Beyin kaslarına şınav çektiren test: Baykuş ormanda saklı, 500 kişiden 1 kişi buldu!

Mavi Kadın>Keşfet>Beyin kaslarına şınav çektiren test: Baykuş ormanda saklı, 500 kişiden 1 kişi buldu!

Her geçen gün popülaritesi artan illüzyon testleri, görsel ve zekâ gelişimini desteklemek amacıyla algı uzmanları tarafından öneriliyor. Saklanan baykuşun bulunduğu IQ testi ile yeniden karşınızdayız. Zekânız ile gözleriniz arasındaki koordinasyonu sağlayabiliyor musunuz? Bu sorunun cevabı illüzyon testinde saklı. Kendinizi test etmek için 18 saniye süreniz var!

Optik illüzyonlar, zekâ puanınız hakkında önemli ölçüde bilgi veriyor.
Optik illüzyonlar, zekâ puanınız hakkında önemli ölçüde bilgi veriyor.

Optik illüzyonlar arasında en zorlayıcı olanları renk tonlarının aynı tonlarda olduğu görsellerdir. Bu orman görselinde bir yerlerde gizlenmiş baykuş bulunuyor. 18 saniyede baykuşu görenler gözlerinin kartal gibi keskin gözlü olduğunu ispat ediyor. Hazırsanız 18 saniyelik sürenizi başlatabilir ve kendinizi test etmek için illüzyonu inceleme başlayabilirsiniz.

Beyin kaslarına şınav çektiren test: Baykuş ormanda saklı, 500 kişiden 1 kişi buldu!

ORMANDAKİ GİZLİ BAYKUŞU BULABİLDİNİZ Mİ?

Bu görsel illüzyon görselini tasarlayan sanatçı, baykuşu ağacın rengine tam olarak uyacak şekilde gizlemiştir. Bu yüzden baykuşu 18 saniye içinde görenlerin sayısı %2’i. Birçok bulmacayı ve karmaşık soruyu çözmüş olanlar bile, bu baykuş illüzyon testinin tuzağına düşüyor. Görme yeteneğiniz kartal kadar keskinse, görselde bir yerlerde gizlenen baykuşu kesinlikle fark edeceksiniz. Baykuşu verilen süre zarfında bulamadıysanız size bir ipucu verelim. Ağaçların üzerine dikkatlice bakın, kesinlikle başarılı olacaksınız. Eğer gizli baykuşu hala göremediyseniz üzülmeyin, sizler için çözümümüz bulunuyor. Sizleri memnun etmek için aşağıya beyaz bir daire içine yerleştirdik.

Beyin kaslarına şınav çektiren test: Baykuş ormanda saklı, 500 kişiden 1 kişi buldu!

Bu testi sevdiyseniz aşağıdakiler de ilginizi çekebilir…

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nefise Anlağan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
3 Görüş
Bedirhan11 Ocak 2023 - 19:18
5 saniyede buldum
Bedirhan 11 Ocak 2023 - 19:16
Buldumm
Stare somer 04 Ocak 2023 - 12:52
Cevap anahtarına bakmadığım halde bulabildim hala yaşımın küçük olmasına rağmen bile bildiğime inanamıyorum � yaşım 11
Sonraki Haber Yükleniyor...