Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bihter'in Farah Zeynep Abdullah'ından pembe imaj! Sarı saçlarından vazgeçti

Mavi Kadın>Magazin>Bihter'in Farah Zeynep Abdullah'ından pembe imaj! Sarı saçlarından vazgeçti

Bihter filminin çekimlerini tamamlayan Farah Zeynep Abdullah imaj yeniledi. Sarı saçlarından vazgeçen yetenekli oyuncu yeni saçlarını takipçilerinin beğenisine sundu. 

Sosyal medya hesabından yeni halini paylaşan Farah Zeynep Abdullah'ın takipçileri ikiye bölündü.
Sosyal medya hesabından yeni halini paylaşan Farah Zeynep Abdullah'ın takipçileri ikiye bölündü.

Farah Zeynep Abdullah imaj yeniledi. Sarı saçlarından vazgeçen güzel oyuncu saçlarının tamamını pembeye boyadı. Sosyal medya hesabından yeni halini paylaşan Farah Zeynep Abdullah'ın takipçileri ikiye bölündü.

Bihter'in Farah Zeynep Abdullah'ından pembe imaj! Sarı saçlarından vazgeçti


SARIDAN PEMBEYE DÖNDÜ

Bihter filmindeki oyunculuk performansı ile çok konuşulan Farah Zeynep Abdullah sosyal medyada bu kez saçlarıyla gündeme geldi. Filminin fragmanı yayınlanan Farah Zeynep Abdullah ilginç bir değişikliğe gitti. Yeni haline binlerce yorum gelen başarılı oyuncu sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanıyor. 


HANDE ATAİZİ YORUMSUZ KALDI

Farah Zeynep Abdullah'ın film çekimleri sırasında oyunculara ve ekibe zor zamanlar yaşattığı öne sürülmüştü. Farah Zeynep Abdullah hakkında konuşan Hande Ataizi, “Güzel çok güzel bir film yaptık, çok güzel bir dünya kurdu yönetmenlerimiz… Onun dışında zaten çok iyi bir yapımla çalışmanın konforunu yaşadık doğrusunu söylemek gerekirse… Onun için negatif şeyler söyleyip konuyu başka yere getirmenin bir anlamı yok. Herkes herkesi biliyor… Ne diyeyim ki, yorum yok… Güzel bir film yaptık. Tabii ki Camdaki Kız gibi bir ekibi bulmak çok zor… Biz hâlâ whatsApp grubunda birbirimizle yazışmaya ve görüşmeye devam ediyoruz…” dedi. 


Farah Zeynep Abdullah ise Hande Ataizi hakkında, “Hande Ataizi'ni kadroya kendisinin istediğini söyleyen oyuncu, "Firdevs Hanım için aklıma Hande Ataizi geldi, çok heyecanlandım." dedi.  


 
  

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...