Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bir efsanenin daha sonuna gelindi! Leyla ile Mecnun dizisi ekranlara veda ediyor…

Mavi Kadın>Magazin>Bir efsanenin daha sonuna gelindi! Leyla ile Mecnun dizisi ekranlara veda ediyor…

Bir döneme televizyon ekranlarında damga vuran Leyla ile Mecnun dizisi yıllar sonra bir dijital platformda tekrar izleyici karşısına çekmişti. ‘Leyla ile Mecnun’ 4. sezonu ile sevenlerine veda etti.

Bir efsanenin daha sonuna gelindi! Leyla ile Mecnun dizisi ekranlara veda ediyor…

Leyla ile Mecnun dizisinin senaristi Burak Aksak üzücü haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Yönetmenliğini Onur Ünlü’nün üstlendiği başrollerini Ali Atay, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt, Deniz Işın, Osman Sonant, Ahmet Mümtaz Taylan, Köksal Engür gibi oyuncuların paylaştığı dizi ekran yolculuğunu 4.sezonda noktaladı.

Bir efsanenin daha sonuna gelindi! Leyla ile Mecnun dizisi ekranlara veda ediyor…

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen’de izleyici ile buluşan Leyla ile Mecnun dizisi final kararı aldı. Başrol oyuncularından Köksal Ergün’ün vefatı ile sarsılan dizi ekibi ekran yolculuğunu senarist Burak Aksak’ın veda paylaşımı ile açıkladı.

HOŞÇA KAL LEYLA İLE MECNUN

Dizinin 4. sezonunda final yaptığını senarist Burak Aksak sosyal medya hesabından paylaştı. Aksak gönderisine “Leyla ile Mecnun'un ekran yolcuğu sona erdi. Emeği geçen herkese teşekkürler. Mecnun Çınar'ın da söylediği gibi 'Ben bu oyunu... denedim ama bozamadım'. Hoşça kal Leyla ile Mecnun.” notunu düştü.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Simgenur Gök
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...