Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bir geldi pir geldi! Somer Şef MasterChef'teki büyük sürprizi açıkladı

Mavikadin>Magazin>Bir geldi pir geldi! Somer Şef MasterChef'teki büyük sürprizi açıkladı

MasterChef All Star'ın yeni sezonu bomba gibi başladı. Önceki yılların yarışmacılarından oluşan MasterChef'in yeni sezonunun ilk bölümüyle birlikte izleyicilerin gözleri şampiyonları aradı. Uğur Kardaş, Cemre Uysal, Serhat Doğramacı, Eren Kaşıkçı ve Metin Yavuz'un şampiyonluk kupasını kaldırdığı ve sezon ikincilerinin MasterChef'e katılıp katılmayacağı konusu da merak konusu oldu. Konuyla ilgili Somer Şef'ten ise beklenmedik bir açıklama geldi.

Bir geldi pir geldi! Somer Şef MasterChef'teki büyük sürprizi açıkladı

MasterChef şampiyonları ne zaman katılacak? sorusu MasterChef All Star sezonunun başlamasıyla en merak edilen konular arasına girdi. MasterChef Türkiye programı, TV8'de yayınlanmaya ve izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Sezonun ilk kaptanlık oyunu da pazartesi akşamı gerçekleşti. Yarışmacılara yeni kuralları anlatan Somer Şef, şampiyonlarla ilgili sürpriz açıklamalar yaptı. Yedek yarışmacıların yanı sıra MasterChef şampiyonlarının da sezon boyunca programa dahil olacağını belirten Somer Sivrioğlu, müjdeyi böyle verdi; "Tam kadro bütün MasterChef ekibiyle beraber finallere gideceğiz."

ŞAMPİYONLAR TEKER TEKER PROGRAMA DAHİL OLACAK

İzleyicilerinin reytinglerde ilk sıralara taşıdığı MasterChef Türkiye programı, son bölümüyle yine büyük beğeni topladı. Sezonun ilk kaptanlık oyunu da pazartesi akşamı gerçekleşti. Yarışmacılara yeni kuralları anlatan Somer Şef, şampiyonlarla ilgili sürpriz açıklamalar yaptı. Yedek yarışmacıların yanı sıra MasterChef şampiyonlarının da sezon boyunca programa dahil olacağını belirten Somer Sivrioğlu, sözlerine şu şekilde devam etti;

Bir geldi pir geldi! Somer Şef MasterChef'teki büyük sürprizi açıkladı

"Şampiyonlar bize katılacaklar ilerleyen sürede. Bu hafta çıkacak arkadaşımızın yerine Barış, daha sonraki hafta Azize gelecek. Aynı sizi davet ettiğimiz gibi MasterChef'in şampiyonlarını da buraya davet ettik. MasterChef'in ilerleyen döneminde bu inanılmaz kadroya katılacaklar ve aslında finallere doğru giderken tam kadro bütün MasterChef ekibiyle beraber finallere gideceğiz."

Bir geldi pir geldi! Somer Şef MasterChef'teki büyük sürprizi açıkladı

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...