Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Biran Damla Yılmaz’ın yeni dizisi belli oldu!  Teklif yağıyordu kararını verdi

Mavi Kadın>Magazin>Biran Damla Yılmaz’ın yeni dizisi belli oldu!  Teklif yağıyordu kararını verdi

Yetenekli oyuncu Biran Damla Yılmaz son olarak ekranlara ‘Hudutsuz Sevda’ dizisinde konuk oyuncu olarak gelmişti. Yılmaz’ın oynayacağı yeni dizinin ismi belli oldu.

Biran Damla Yılmaz’ın yeni dizisi belli oldu!  Teklif yağıyordu kararını verdi

Yeni dizisi netleşen Biran Damla Yılmaz en son ekranlara ‘Hudutsuz Sevda’ dizisinde konuk oyuncu olarak geldi. Yasak Elma dizisinin bitmesinin ardından güzel oyuncuya dizi ve sinema için teklif yağdı.

Geçen hafta ekranlara gelen “Hudutsuz Sevda”yla ekran karşısına çıkan Biran Damla Yılmaz, dizide konuk oyuncu olmuştu.

‘Yasak Elma’ dizisinde 2 sezon yer alan Biran Damla Yılmaz, son olarak “Hayatla Barış” filminde rol almış ve ardından birçok teklifle karşı karşıya kalmıştı.

KOPUK’TA KARAR KILDI

Güzel oyuncu Damla Biran Yılmaz kendisine gelen dizi teklifleri arasından “Kopuk”ta karar kıldı. Yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu’nun olacağı dizi MedYapım tarafından ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Tarlabaşı’nda çekimleri yapılacak olan dizi Deniz Karaoğlu, Fuat Mete ve Özden Selim Karadana tarafından yazılıyor.

Kopuk’ta yer alacak oyunculardan Kaan Yıldırım’ın henüz imza aşamasında olduğu bilgisi geldi. Yıldırım eğer bir aksilik olmazsa Biran Damla Yılmaz’la partner olacak.

Kopuk dizisi için diğer kadın başrol için arayış devam ediyor. Yetenekli oyuncu Özge Gürel’in diziyle daha önce görüşme yaptığı öğrenildi.

Sipahi dizisiyle istediği başarıyı yakalayamayan Kaan Yıldırım’ın da birçok projeden teklif aldığı biliniyor.

‘Kayıp’ dizisiyle oyunculuğa başlayan Kaan Yıldırım, asıl çıkışını ‘Ulan İstanbul’ dizisiyle yaptı. Oyuncunun son oynadığı Sipahi dizisi 8 bölüm sonra finale gitmişti.

Kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Pınar Deniz ile evlilik yolunda olan Kaan Yıldırım sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla oldukça beğeni topluyor.

Kaynak : Mavi Kadın, birsenaltuntas.com, turkiyegazetesi.com.tr
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...