Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Birce Akalay’dan Kılıçdaroğlu gönderisi! ‘Siyasetten bağımsız’

Mavikadin>Magazin>Birce Akalay’dan Kılıçdaroğlu gönderisi! ‘Siyasetten bağımsız’

Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimleri sonuçlandı ve Recep Tayyip Erdoğan 52.16 oranında oy alarak tekrar cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturdu. Seçimin ertesi gününde bazı ünlüler bu karardan memnun olurken bazıları sessizliğini korudu. Birce Akalay ise sessizliğini bozup seçimin kaybedeni olan Kemal Kılıçdaroğlu için bir teşekkür mesajı paylaştı.

Birce Akalay’dan Kılıçdaroğlu gönderisi! ‘Siyasetten bağımsız’

TGRT Haber sitesinden derlenen bilgiye göre; 2. tur seçimlerinin ardından sosyal medya paylaşımları da yapılmaya başlandı. Ünlü oyuncu Birce Akalay, seçim sonucuyla ilgili bir yorum yapmazken, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde kaybeden aday Kemal Kılıçdaroğlu için bir paylaşım yaptı. Ünlü oyuncu yaptığı paylaşımla Kılıçdaroğlu’na teşekkür etti ve sözlerinin siyasetten bağımsız olduğunu belirtti.

INSTAGRAM’DA PAYLAŞTI

Oyunculuğuyla dikkat çeken, son yer aldığı projelerinden Kuş Uçuşu’ndaki performansıyla konuşulan Akalay, ikinci tur seçim sonuçlarından sonra Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Paylaşımında kaybeden aday Kemal Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafını paylaşarak açıklamada şunları söyledi:

"Sayın Kemal Kılıçdaroğlu,

Size tüm kalbimle teşekkür ederim. Teşekkürüm, bir sanatçı olarak siyasetten bağımsız, kalpten bir teşekkürdür böyle bilinsin isterim. İçimizde, tüm halkımızı kapsayan sonsuz birlikteliğimize ve mevcudiyetimize, ülkemizin bekasına ve refahına dair yeniden yeşerttiğiniz umut için, geçmişteki tüm hatalarınızı kabul etmekle birlikte bizi bilgi ışığında barışçıl bir yola koşulsuz ışıkla ve heyecanla yeniden donattığınız için, önünde gururla durduğunuzu hissettiğim ALTI OK’un felsefesini gerçek anlamda yaşadığınız ve tüm gençlerimizin zihninde yeniden tazelediğiniz için. Katıldığınız açık oturumda ardınızda sizi izleyen ülkemizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden bir gün olsun ayrılmadığınız için. Sevgi ve adalet bizim sonsuz yolumuzdur. Her daim böyle olacak. Muhtaç olduğumuz kudretin adresine zaten vakıfız. Çalışmaya devam edeceğiz. Var olun sağ olun. Başarınız, sağlığınız daim olsun. Sevgi ve saygılarımla."

Birce Akalay’dan Kılıçdaroğlu gönderisi! ‘Siyasetten bağımsız’

KAYNAK: TGRT Haber

BU VİDEO DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Simgenur Gök
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...