Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Boşanma davası açan Survivor Sahra Işık ile İdris Aybirdi çiftinden sürpriz hamle!

Mavi Kadın>Magazin>Boşanma davası açan Survivor Sahra Işık ile İdris Aybirdi çiftinden sürpriz hamle!

2013 yılında düzenlenen En İyi Model yarışmasında üçüncü olan ve Malezya'da ülkemizi temsil eden Sahra Işık, 'Survivor 2014', 'Survivor 2015', 'Survivor All Star 2018' ve şimdi de 'Survivor All Star 2024'te yarışıyor. İdris Aybirdi ile evliliğinde sorunlar yaşayan çift, birbirlerine boşanma davası açtı ancak geçtiğimiz gün Levent'te görüntülenen Aybirdi, Işık ile ilişkilerinde beklenmedik bir gelişmeyi açıkladı.

Boşanma davası açan Survivor Sahra Işık ile İdris Aybirdi çiftinden sürpriz hamle!

Acun Ilıcalı'nın yönettiği Survivor sayesinde geniş bir izleyici kitlesi tarafından tanınan Sahra Işık, yarışmanın 2018 Kıbrıs finalinde iş adamı erkek arkadaşı İdris Aybirdi'den evlenme teklifi almış ve Eylül 2019'da resmi olarak evlenmişti. 2022 yılında, sosyal medyada mutlu anlarını paylaşan çiftin evliliği üzerinde sorunlar belirmeye başlamıştı. Dikkat çekici bir boşanma haberiyle magazin dünyasının gündemine gelen Işık ve Aybirdi, sürpriz bir karar aldı.

EŞİNE HAYATININ SÜRPRİZİNİ YAPMIŞTI

Sahra Işık, eşinin düzenlediği üçüncü evlilik yıl dönümü yemeğinde; "Asıl sürprizi ben yapacağım" diyerek, boşanma dilekçesini eşinin önüne koymuştu. İdris Aybirdi, duygusal sözler beklerken, yaşamının şokunu yaşamıştı. Evliliklerindeki zorlukları aşmaya çalışan çift, evlilik terapistine başvurmuştu.

Boşanma davası açan Survivor Sahra Işık ile İdris Aybirdi çiftinden sürpriz hamle!

SÜRPRİZ GELİŞME

Son olarak, birkaç gün önce Levent'te görüntülenen İdris Aybirdi, basın mensuplarıyla konuşarak Sahra Işık ile evliliklerindeki beklenmedik gelişmeyi açıkladı. Aybirdi, Survivor yarışması için Dominik'te bulunan eşi Sahra Işık ile karşılıklı anlaşarak boşanma davasını geri çektiklerini belirterek şu sözleri dile getirdi;

"Davayı tamamen geri çektik. Karşılıklı feragat ettik. Şu an ilişkimizde bir problem yok. Sorunlarımızı çözdük. Sahra Survivor’a gitmeden önce bir veda gecesi yapmıştık. Yarışmada da başarılı gidiyor. Kendisini destekliyorum."

Boşanma davası açan Survivor Sahra Işık ile İdris Aybirdi çiftinden sürpriz hamle!

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...