Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Boşanma kararı alan Ceyda Düvenci ilk kez açıklama yaptı

Mavi Kadın>Magazin>Boşanma kararı alan Ceyda Düvenci ilk kez açıklama yaptı

Ceyda Düvenci, medyanın gündemine "eşi Bülent Şakrak ile boşanacakları" haberleriyle düşmüştü. Ünlü oyuncu, Vialand AVM'de düzenlenen bir etkinliğe katılarak bu konuyla ilgili açıklama yaptı. Düvenci, son zamanlarda kendisine sunulan senaryoları beğenmesine rağmen neden dizi ve film projelerinde yer almadığına dair açıklamalarda bulundu.

Boşanma kararı alan Ceyda Düvenci ilk kez açıklama yaptı

Bülent Şakrak ile 8 yıllık evliliklerinin çatırdağı haberleriyle gündeme gelen Ceyda Düvenci, bir süre sessizliğini korumuş ancak daha sonra haberlerin doğru olmadığını sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla açıklamıştı. Açıklamanın üzerinden sadece birkaç hafta geçen Düvenci ve Şakrak çiftinden kötü haber gelmiş ve ikilinin boşanmaya karar verdikleri iddia edilmişti. Önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Düvenci, boşanma kararından sonra ilk kez konuştu.

"BİR KONUDA ANLAŞAMIYORUZ"

Bir süredir oyunculuğa ara veren Ceyda Düvenci, çocuk oyun atölyesi ve ünlü isimleri ağırladığı televizyon programına ağırlık vermişti. İkisinin de iyi gittiğinden bahseden ünlü isim; "Televizyon programınız çok keyifli bir yere geldi. Haziran sonuna kadar çekimlerimizi tamamlayıp, tatile çıkacağız. Atölyemiz de çok iyi gidiyor. Dört kitabım çizim aşamasında. Artık başka bir şeye zaman kalmıyor. Tatil olmazsa ben üretemem, gelişemem, yazamam. Dolayısıyla her zaman tatile zaman ayırırım" şeklinde açıklama yaparak bilgi verdi.

Boşanma kararı alan Ceyda Düvenci ilk kez açıklama yaptı

Diğer taraftan uzun zamandır oyunculuk yapmayan Düvenci; "Oyunculuktan uzaklaşmadım" diyerek söze başladı ve ekledi; "Bu durum sette üç gün olmak istediğimden kaynaklı. Böyle küçük bir prensip geliştirdim kendi içimde. Çok beğendiğim senaryolar oldu ancak bir tek anlaşamadığımız nokta haftanın üç gün çalışma isteğim. Dijital platformda yer alan, çekim günleri belli olan bir dizi olabilir. Oyunculuktan kopamam"

Boşanma kararı alan Ceyda Düvenci ilk kez açıklama yaptı

BOŞANMA KARARINDAN SONRA İLK KEZ KONUŞTU

Tüm bunların yanı sıra Bülent Şakrak ile boşanma haberleri ile ilgili konuşan Ceyda Düvenci; "Bu konuya cevap vermiyorum" diyerek kesin bir dille açıklama yapmayı reddetti. Ünlü ismin bu sözleri boşanmanın doğru olduğu iddialarını güçlendirdi.

Boşanma kararı alan Ceyda Düvenci ilk kez açıklama yaptı

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...