Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Boşanma kararı veren Ceyda Düvenci'den ilk paylaşım geldi

Mavikadin>Magazin>Boşanma kararı veren Ceyda Düvenci'den ilk paylaşım geldi

Bülent Şakrak ile 2015 yılından beri devam eden evliliklerini bitirme kararı alan Ceyda Düvenci, boşanma kararı sonrası ilk paylaşımını yaptı. Paylaşımında kararını destekleyen sözler kullandığı iddia edilen Düvenci'nin bu notu manidar bulundu.

Boşanma kararı veren Ceyda Düvenci'den ilk paylaşım geldi

Eşi Bülent Şakrak ile evliliğinde sorun yaşayan Ceyda Düvenci'nin aile terapisti de evliliğini kurtarmaya yetmemişti. İddialara göre destek alan çift boşanmaya karar vermişti. Bu kararın magazin gündemine düşmesinin ardından sosyal medya hesabında bir paylaşım yapan Düvenci'nin sözleri manidar bulundu.

BOŞANMA KARARI SONRASI İLK PAYLAŞIM

Kısa bir süre önce evliliklerindeki problemle gündeme gelen ünlü ikili Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, iddiaları yalanlamış ve evliliklerinin son derece iyi gittiğini açıklamıştı ancak bu açıklamadan kısa bir süre sonra çiftin evliliklerinde yaşadıkları problemleri çözmek için evlilik terapistine gittiği iddia edilmişti. Aldıkları destek  işe yaramayan ünlü çift sonunda kararını verdi ve yollarını ayırmak üzere harekete geçti. Bu kararın ardından oğlu Ali ile oyuncu arkadaşı Erkan Kolçak ve oğlu Marsel'i de alarak karavan tatiline çıkan Şakrak'ın ardından Ceyda Düvenci de sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Paylaşımında manidar sözlere yer veren Düvenci'nin boşanma kararından memnun olduğu iddia edildi. Düvenci; "Aynada bakınca gördüğünden memnun olanlar parmak kaldırsın" sözleriyle bir kez daha gündem oldu.

Boşanma kararı veren Ceyda Düvenci'den ilk paylaşım geldi

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...