Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bülent Ersoy'dan gelinlik gibi sahne kostümü! Sosyal medyanın gündemine oturdu

Mavi Kadın>Magazin>Bülent Ersoy'dan gelinlik gibi sahne kostümü! Sosyal medyanın gündemine oturdu

Sürekli olarak lüks harcamaları, değerli mücevherleri ve gösterişli sahne kıyafetleriyle dikkat çekmeyi başaran Bülent Ersoy'un (71), bu kez İzmir konserinde giydiği gelinliği anımsatan sahne kıyafeti konuşuldu.

Bülent Ersoy'dan gelinlik gibi sahne kostümü! Sosyal medyanın gündemine oturdu

Türk sanat müziğinin Diva'sı Bülent Ersoy, değerli mücevherleri ve lüks alışverişleriyle magazin basınında sık sık konuşuluyor. İlgi çekici kıyafetleriyle tanınan sanatçı, İzmir konseri için özel olarak hazırlattığı tasarım kostümüyle yine gündeme oturdu.  

BÜLENT ERSOY'DAN GELİNLİK GİBİ SAHNE KOSTÜMÜ

Bülent Ersoy, Tolga Çam imzalı ve gelinlik havasında olan sahne kostümüyle göz kamaştırdı. Onu görenler, "Adeta bir gelin gibi görünüyor" demekten geri duramadı.    

22 Şubat Cuma günü akşamı İzmir'deki hayranlarıyla buluşan Diva, muhteşem ses performansıyla olduğu kadar kıyafet tercihiyle de geceye unutulmaz bir iz bıraktı.      

Bülent Ersoy'un gece için gelinlik havasında bir elbise diktirmesi, sahne tarzının hızla sosyal medyada konuşulmasına neden oldu.    

Bülent Ersoy, Tolga Çam tarafından tasarlanan üç buçuk metrelik beyaz straplez elbiseyi, güllerden oluşan vualet şapkasıyla kombinledi.    

 
İşte Bülent Ersoy'un beyaz tonlarda sahneye çıktığı İzmir konserinden görüntüler...

Bülent Ersoy'dan gelinlik gibi sahne kostümü! Sosyal medyanın gündemine oturdu

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...