Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bülent Ersoy’un yeni tarzı sosyal medyanın diline düştü!

Mavikadin>Magazin>Bülent Ersoy’un yeni tarzı sosyal medyanın diline düştü!

Sık sık imaj değişikliği yapan 'Diva' lakaplı şarkıcı Bülent Ersoy, son hali ile gündeme bomba gibi düştü. Nükhet Duru ile fotoğrafını paylaşan Ersoy’un yeni tarzı dikkat çekti.

Bülent Ersoy’un yeni tarzı sosyal medyanın diline düştü!

Ünlüler dünyasının gözde isimlerinden Diva lakaplı Bülent Ersoy, kıyafetleri, saçları ve mücevherleri ile gündemden düşmüyor. Modası Gülşah Saraçoğlu’nun sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğraf ile Bülent Ersoy, sosyal medyanın diline düştü.

Bülent Ersoy’un kostümlerini hazırlayan modacı Gülşah Saraçoğlu ve şarkıcı Nükhet Duru dün bir araya geldi. Saraçoğlu o anları “ En güzel Cuma” ifadeleri ile  Instagram hesabından paylaştı.

İŞTE DİVA’NIN SON HALİ

Bülent Ersoy’un yeni tarzı sosyal medyanın diline düştü!

Sanat camiasının 70 yaşındaki ‘Diva’sı Bülent Ersoy, sıklıkla imaj değişikliğine gidiyor. Ünlü ismin yeni saç modasına uyarak aslan yelesi modeli kestirdiği saçları tüm dikkatleri üzerine çekti. Pembe ruju ve pembe ojeli uzun tırnakları da imajının yeni parçası oldu.

Fotoğrafta Nukhet Duru ve Bülent Ersoy’un photoshoplu halleri de takipçilerin gözünden kaçmadı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sevim Kipritçi
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...