Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Burak Özçivit, Kıvanç Tatlıtuğ ve Berk Oktay sosyal medyayı salladı

Mavikadin>Magazin>Burak Özçivit, Kıvanç Tatlıtuğ ve Berk Oktay sosyal medyayı salladı

Türkiye'nin yakışıklı oyuncuları arasında yer alan ünlü isimler Burak Özçivit, Kıvanç Tatlıtuğ ve Berk Oktay bir araya geldi. Sosyal medyada paylaşılan bu fotoğraf kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu. 

Berk Erçer’in arkadaşı Berk Oktay’ın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf geceye damgasını vurdu.
Berk Erçer’in arkadaşı Berk Oktay’ın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf geceye damgasını vurdu.

Burak Özçivit, Kıvanç Tatlıtuğ ve Berk Oktay bir araya gelerek sosyal medyada gündem oldu. Oyuncu Berk Erçer’in doğum günü için bir araya gelen isimlerin fotoğrafı kısa sürede rekor bir ilgiye imza attı. 

Doğum günü partisinde bir araya gelen Burak Özçivit, Kıvanç Tatlıtuğ ve Berk Oktay gibi ünlü isimler Erçer’in 40 yaş kutlamasında yer aldı. Erçer'i doğum gününde dostları yalnız bırakmadı. 

3 sezon boyunca Kuruluş Osman'da oynayan başarılı oyuncu, 40. yaş gününü Kuruçeşme'de bir mekenda kutladı. Doğum günü partisine katılan diğer isimler arasında Deniz Hamzaoğlu, Yıldız Çağrı Atiksoy, Emre Bey vardı. 
 
Berk Erçer’in arkadaşı Berk Oktay’ın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf geceye damgasını vurdu. Oktay doğum gününe eşi Yıldız Çağrı Atiksoy ile birlikte katıldı.

Burak Özçivit, Kıvanç Tatlıtuğ ve Berk Oktay sosyal medyayı salladı

Yetenekli oyuncu Berk Oktay, Burak Özçivit ve Kıvanç Tatlıtuğ ile çekildiği o fotoğrafa '25 sene' notuyla hesabında yer verdi. 

Yakışıklı oyuncuların beraber çekildiği fotoğraf binlerce beğeni ve yorum aldı... Sevenleri bu kareye “Şampiyonlar ligi gibi” , “Maşallah” gibi yorumlar yaptı. 

Burak Özçivit, Kıvanç Tatlıtuğ ve Berk Oktay sosyal medyayı salladı

BERK ERÇER: ARKADAŞLARIM EN BÜYÜK HEDİYE

Berk Erçer gecenin sonunda kamera karşısına geçerek “Çok mutluyum. 40 olduk. Yeni bir yaş, yaşayıp tecrübe edeceğiz. Arkadaşlarımın doğum günüme gelmesi benim için en büyük hediye. Hayatıma iz bırakan insanlar buradaydı. Çok mutlu oldum, çok eğlendik” dedi. 

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...