Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Burçlara göre erkeklere hediye alma rehberi… Hangi burca ne hediye alınır?

Mavi Kadın>Tekno kadın>Burçlara göre erkeklere hediye alma rehberi… Hangi burca ne hediye alınır?

Kadınlar için hediye seçimi karmaşık bir süreç olabilir ve hediyenin özel ve anlamlı olmasını isteriz. Ancak, bir erkeğe hangi hediyenin beğenileceğini belirlemek bazen zor olabilir. İşte bu noktada, burçlara göre hediye rehberi devreye giriyor. Her burcun kendine özgü bir karakteri bulunmaktadır ve bu karakterlere uygun hediyeler seçmek, karar verme sürecinizi kolaylaştırabilir. Burçlara göre hediye seçimleri, alıcıya özel ve düşünceli bir armağan sunma fırsatı tanır. İşte Burçlara göre erkeklere alınabilecek hediyeler… 

Burçlara göre erkeklere hediye alma rehberi… Hangi burca ne hediye alınır?

Hızlı erişim: 

 • Koç burcu erkeğine ne hediye alınır? 
 • Boğa burcu erkeğine ne hediye alınır? 
 • İkizler burcu erkeğine ne hediye alınır? 
 • Yengeç burcu erkeğine ne hediye alınır? 
 • Aslan burcu erkeğine ne hediye alınır? 
 • Başak burcu erkeğine ne hediye alınır? 
 • Terazi burcu erkeğine ne hediye alınır? 
 • Akrep burcu erkeğine ne hediye alınır? 
 • Yay burcu erkeğine ne hediye alınır? 
 • Oğlak burcu erkeğine ne hediye alınır? 
 • Kova burcu erkeğine ne hediye alınır? 
 • Balık burcu erkeğine ne hediye alınır?

Hediye alırken, sevdiğimiz insanların karakterlerini, sevdiği şeyleri ya da sevmediklerini göz önünde bulundururuz. Böylece aldığımız hediye beğenilsin isteriz. Kadınlar erkeklere hediye alırken onu memmun etmek için bazen karmaşık hesaplara girip, işin içinden çıkamayabilir. Burçlar ise karşı tarafın nelerdan hoşlandığı noktasında fikir verebilir. Mavi Kadın editörü Burçlara göre erkeklere hediye alma rehberini sizler için hazırladı. İşte "Hangi burca hangi hediye alınır?" sorusunun cevabı.  

Burçlara göre erkeklere hediye alma rehberi… Hangi burca ne hediye alınır?

KOÇ BURCU ERKEĞİNE NE HEDİYE ALINIR?

(21 Mart - 20 Nisan)

Zodyak’ın ilk burcu olan koç burçları, rekabetçi ve inatçı yapılarıyla dikkat çeker. Bu burç aynı zamanda esprili yapısıyla öne çıkar. Koç burçlarının esprili yanını mutlu etmek isterseniz ona kutu oyunları alabilirsiniz. Rekabetçi ve işine bağlı koçlar aynı zamanda ofis aksesuarlarından hoşlanır. Teknoloji ile arası iyi olan koç erkeğine akıllı bir saat alabilirsiniz. Maskülen bir yapıya sahip olan koç erkekleri, ona alınacak olan parfüm, saat ya da çakmak gibi hediyelerden de mutlu olacaktır. 

Burçlara göre erkeklere hediye alma rehberi… Hangi burca ne hediye alınır?

BOĞA BURCU ERKEĞİNE NE HEDİYE ALINIR?

(21 Nisan - 21 Mayıs)

Toprak grubu burcu olan Boğa, zarif ve şık hediyerlerden hoşlanır. Hem kendi tarzında hem yaşadığı yerde rahat ve şık parçalara önem verir. Dolayısıyla bir boğa erkeğini mutlu etmek istiyorsanız ona minimal fakat sade aksesuarlar alabilirsiniz. Kol düğmeleri, akıllı saat, bluetooth kulaklık onların sürekli kullanacağı hediyeleri olacaktır. Aynı zamanda rahatlığı çok seven boğa burcu erkeğine hediye olarak masaj ya da spa üyeliği hediye edebilirsiniz. 

İKİZLER BURCU ERKEĞİNE NE HEDİYE ALINIR?

(22 Mayıs - 21 Haziran)

İkizler burcu, çok yönlülüğü, neşesi ve renkli kişiliği ile ön plana çıkmaktadır. İletişimden hoşlanan ikizler burcuna akıllı bir telefon ya da telefon aksesuarları alabilirsiniz. Kişiye özel yapılan defter kalem setleri de onun kendisini özel hissetmesini sağlayacaktır. 

Burçlara göre erkeklere hediye alma rehberi… Hangi burca ne hediye alınır?

YENGEÇ BURCU ERKEĞİNE NE HEDİYE ALINIR?

(22 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç burçları, yoğun hayal güçleri ve hassas kalpleriyle Zodyak’ın en narin burcudur. Yengeç burcu erkeğine de evinin en güzel köşesine koyabileceği heykeller, mumlar alabilirsiniz. Sevdiklerine çok düşkün olan yengeç burçları için, özel olarak yaptırılmış fotoğraf çerçeveleri ve  anahtarlıklar çok anlamlı hediyeler olacaktır.

Burçlara göre erkeklere hediye alma rehberi… Hangi burca ne hediye alınır? 

ASLAN BURCU ERKEĞİNE NE HEDİYE ALINIR?

(23 Temmuz - 23 Ağustos)

Yaratıcı, eğlenceli ve her daim ilgiyi üstüne çekmesini bilen Aslan burçları için en iyi hediyelerden birisi göz alıcı bir ev aksesuarıdır. Enerjisinden ödün vermeyen, görünüşe ödün veren Aslan erkeleri için şık bir takım elbise, günlük hayatında da rahatça takabileceği bir saat ya da deri bir cüzdan çok yerinde bir tercih olacaktır. Aslan burcu erkeği hediyelerinin de kendisi gibi iddialı olmasını sever. Dolayısıyla dikkat çeken bir ev eşyası ya da ofis aksesuarı da tercih edilebilecek hediyeler arasındadır. 

Burçlara göre erkeklere hediye alma rehberi… Hangi burca ne hediye alınır?

BAŞAK BURCU ERKEĞİNE NE HEDİYE ALINIR?

(24 Ağustos - 22 Eylül)

Başak burçları, detaycılığı, titizliği ve çalışkanlığı ile bilininr. Başak burcuna alınacak olan hediye güzel olduğu kadar faydalı da olmalıdır. Bunun için Başak erkeğine kaliteli bir saat ya da takvim alabilirsiniz. Bunun yanında her şeyi planlayarak yapan Başak erkeklerine masa üstü planlayıcı setlerden alabilirsiniz. Aynı zamanda kitaplar ya da zeka oyunları da Başak erkeleri için mükemmel hediyeler olacaktır. 

Burçlara göre erkeklere hediye alma rehberi… Hangi burca ne hediye alınır?

TERAZİ BURCU ERKEĞİNE NE HEDİYE ALINIR?

(23 Eylül - 23 Ekim)

Terazi burçları sosyallikleri ve enerjileri ile ön plana çıkarlar. Güler yüzlüdürler aynı zamanda güzelliğe de önem verirler. Terazi burcuna hediye alırken, hediyenin güzel ve şık olduğundan emin olmalısınız. Sanatsever yanları fazla olan terazi burcu erkeklerine alacağınız bir tablo onu fazlasıyla mutlu edecektir. Heykeller, tablolar, tasarım ürünler onların en sevdiği parçalardandır. 

Burçlara göre erkeklere hediye alma rehberi… Hangi burca ne hediye alınır?

AKREP BURCU ERKEĞİNE NE HEDİYE ALINIR?

(24 Ekim - 22 Kasım)

Sezgilerinin kuvvetli oluşuyla bilinen Akrep burçları, araştırmacı kişilikleri ile bilinirler. Dolayısıyla Akrep burcu erkeğine tarihi bir gezi hediye edebilirsiniz. Sıradışı olayları anlatan kitaplar, egzotik aromaları tütsüler ya da mumlar alabilirsiniz. Aynı zamanda özbenlikleri gelişmiş olan Akrep burcu erkeğine, kişiye özel yapılan cüzdan ya da kalem hediye edebilirsiniz. 

Burçlara göre erkeklere hediye alma rehberi… Hangi burca ne hediye alınır?

YAY BURCU ERKEĞİNE NE HEDİYE ALINIR?

(23 Kasım - 21 Aralık)

Fiziksel aktivilerden hoşlanan yay burçları için seyahatler ve sportif aktiviteler unutamayacakları hediyeler arasındadır. Yay burçları  her zaman rahatlıktan yanadır. Onlara hediye alırken hediyenin güzelliğinden daha çok kullanım amacına dikkat etmelisiniz. Sıradışı kupalar, fotoğraf çerçeveleri Yay burcu erkeği için oldukça hoş hediyeler olacaktır. Yay burcu erkeğinin her zaman kullanabileceği rahat bir çanta ya da saat alabilirsiniz.

Burçlara göre erkeklere hediye alma rehberi… Hangi burca ne hediye alınır?

OĞLAK BURCU ERKEĞİNE NE HEDİYE ALINIR?

(22 Aralık - 20 Ocak)

Sessiz sakin görünmesine rağmen aslında çok hırslı bir burç olan Oğlak burcu, güven, dürüstlük ve sorumluluğu simgeler. Oğlak burcu erkeğine hediye alırken paha olarak düşük, fakat anlam olarak büyük hediyeler almalısınız. Şık bir kupa, ona özel yapılmış bir masa seti, ya da zarif bir ajanda Oğlak burcu erkekleri için yeterli bir hediye olacaktır. 

KOVA BURCU ERKEĞİNE NE HEDİYE ALINIR?

(21 0cak-18 Şubat)

Tüm burçlar arasında özgürlüğüne en düşkün ve zekalarıyla ön planda olan Kova burçlarına hediye almak biraz zor olabilir. Genellikle farklı düşünceleriyle, yaratıcı fikirleriyle ön plana çıkarlar.  Teleskop ya da fotoğraf makinası kova burçları için unutamayacakları bir hediye olacaktır. Ayrıca bilim kurgu ve macera türündeki kitaplar, Kova burcu erkekleri için ideal hediyeler arasındadır. 

Burçlara göre erkeklere hediye alma rehberi… Hangi burca ne hediye alınır?

BALIK BURCU ERKEĞİNE NE HEDİYE ALINIR?

(19 Şubat - 20 Mart)

Hassas görünümlerinin altında çelik gibi bir sinir bulunduran Balık burçları; dürüst ve uysal bir yapıdadırlar. Hayal kurmayı çok severler ve sezgileri çok yüksektir. Dolayısıyla Balık burcu erkeğine sezgilerini yükseltecek hediyeler alabilirsiniz. Örneğin, buhurdanlık seti, tütsüler ya da farklı farklı mumlar çok güzel bir hediye olacaktır. Ayrıca kol saati, mini fotograf makineleri de Balık burcu erkeği için hediye fikirleri arasındadır. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...