Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Burcu Biricik Camdaki Kız Nalan'a duygusal sözlerle veda etti

Mavikadin>Magazin>Burcu Biricik Camdaki Kız Nalan'a duygusal sözlerle veda etti

Camdaki Kız dizisinin dün akşam gerçekleşen final bölümü izleyiciyi ekrana kilitledi. Kanal D'de her Perşembe yayınlanan dizinin finali sonrasında, başrol oyuncusu Burcu Biricik, canlandırdığı 'Nalan' karakterine duygusal sözlerle veda etti ve bu veda sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Burcu Biricik Camdaki Kız Nalan'a duygusal sözlerle veda etti

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı romanından uyarlanan Camdaki Kız, 82. ve son bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Başarılı oyuncular Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Cihangir Ceyhan, Selma Ergeç, Enis Arıkan, Tuğrul Tülek ve Nihal Menzil'in yer aldığı dizi, final bölümüyle büyük yankı uyandırdı. Burcu Biricik'in Nalan'la vedalaşması gündem oldu.

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Final bölümünde, Laz Kızı'nın Hayri'yi öldürmesiyle birlikte hikayede zaman atlaması yaşandı. Son bölümde, bir yıl sonra geçen hikayede Türkan, kızlarıyla birlikte Nalan ve Hafiş'in yanına taşındı. Nalan, babasının yolundan giderek "Merhem" adını verdiği ilk sergisini açtı. Sedat, Nalan'ı doğum günü için yemeğe çıkararak bir şans daha istedi. Dizinin final sahnesinde ise Nalan, yıllar önce "Koroğlu" soyadını bırakarak çıktığı evine, bu sefer bir anne olarak geri döndü.

Burcu Biricik Camdaki Kız Nalan'a duygusal sözlerle veda etti

BURCU BİRİCİK NALAN'A VEDA ETTİ

Final bölümüyle izleyicileri üzen olayların ardından, Burcu Biricik sosyal medya hesabından Nalan karakterine ve diziye duygusal bir veda mesajı paylaştı. Biricik'in paylaşımında şu sözlere yer verdi:

Burcu Biricik Camdaki Kız Nalan'a duygusal sözlerle veda etti

"Sabahtan beri ne yazacağımı da pek bilemediğimden erteleyip durdum bir şeyler yazmayı, dile kolay 2.5 yılımızı birlikte geçirdik. Hem Nalan'la hem siz seyircilerle. Aklımda o kadar cümle var ki kurulmayı bekleyen. Neyse bir ara konuşuruz. Nalan'ı düşündükçe burnumun direği sızlıyor. Kendi adıma ne çok şey öğrendim bu işten, hem mesleki olarak hem de bir kadın olarak. Ne çok şahane insan kazandım yüreği sakinleştirmeyi, yol arkadaşlığı yapmayı bilen. Zordu benim için bazen çook zor ama ne siz bıraktınız beni ne de arkadaşlarım. İyi ki de bırakmadınız. Ne olursak olalım ne yaşarsak yaşayalım kimsenin ışığımızı söndürmesine, bize boyun eğdirmelerine, gülüşümüzü soldurmalarına izin vermeyelim emi güzel kız kardeşlerim. Dilerim Nalan bunun için iyi bir örnek olmuştur hepimize. Sizleri çok seviyorum, canım ekip arkadaşlarıma bayılıyorum. Bir sonraki durakta görüşmek dileğiyle."

Burcu Biricik Camdaki Kız Nalan'a duygusal sözlerle veda etti

Burcu Biricik Camdaki Kız Nalan'a duygusal sözlerle veda etti

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...