Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Burcu Esmersoy İtalya'daki lüks düğününü Türkiye'ye taşıdı!

Mavi Kadın>Magazin>Burcu Esmersoy İtalya'daki lüks düğününü Türkiye'ye taşıdı!

Burcu Esmersoy ve iş insanı Nazım Akmandil İtalya'dan sonra Türkiye'de de lüks bir düğün düzenledi. İtalya’nın Portofino şehrinde evlenen ünlü sunucu ve model Esmersoy'un lüks düğünü göz doldurdu.

Özgür Mansur imzalı parti elbisesi ve gelinliği beğeni topladı
Özgür Mansur imzalı parti elbisesi ve gelinliği beğeni topladı

Burcu Esmersoy ve iş insanı Nazım Akmandil İtalya'dan sonra Türkiye'de de lüks bir düğün düzenledi. İtalya’nın Portofino şehrinde evlenen ünlü sunucu ve modelin lüks düğünü göz doldurdu. 

Burcu Esmersoy ve iş insanı Nazım Akmandil çifti 2 Eylül tarihinde ilk düğünlerini İtalya’nın Portofino şehrinde gerçekleştirmişti. Çift bu düğünün ardından Türkiye'de bir düğün yaptı. 

İtalya’nın Portofino şehrindeki Borgo Egnazia Otel’de 3 gece süren düğünün ardından İstanbul’a dönen çift yine göz dolduran bir geceye imza attı. Raffles İstanbul’da düzenlenen etkinlikte yeni bir gelinlik giyen Burcu Esmersoy güzelliği ile dikkat çekti. Doyasıya eğlenen çifte sosyal medyadan da ilgi büyük oldu. 

BODRUM'DA DÜĞÜN YAPACAK

Daha önce iki kez evlenen Burcu Esmersoy'un 2 yıldır arkadaşlığını sürdürdüğü iş insanı Nazım Akmandil ile yaptığı düğünler daha çok konuşulacak gibi duruyor. Çiftin Bodrum'da da düğün yapacağı konuşuluyor. Özgür Mansur imzalı parti elbisesi ve gelinliği ile beğeni toplayan Burcu Esmersoy sosyal paylaşımlarıyla düğününden bütün detayları paylaşmaya devam ediyor. 
 
46 yaşındaki Esmersoy, düğün hazırlıklarına dair tüm detayları sosyal medya hesabından paylaşıyor. Önce gelin spasıyla başlayan paylaşımlarına nikah cüzdanıyla devam eden Burcu Esmersoy'un Bodrum'da nasıl bir düğün yapacağı ve ne giyeceği şimdiden merak ediliyor.

Kaynak : turkiyegazetesi.com.tr
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...