Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Burcu Kara paylaştı; ''Bir küçük süt meselesi''

Mavi Kadın>Magazin>Burcu Kara paylaştı; ''Bir küçük süt meselesi''

Geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne olan Burcu Kara, sosyal medyadan ikinci çocuğuyla fotoğraflarını paylaşarak; ''Bir küçük süt meselesi'' yazdı.

Burcu Kara paylaştı; ''Bir küçük süt meselesi''

Oyuncu Burcu Kara, 2016 yılında yönetmen Fırat Parlak ile hayatını birleştirmişti. İlk çocuğu Ali Çınar'ı kucağına 2017 yılında alan ünlü oyuncu, yaklaşık 13 gün önce ikinci çocuğuna kavuşmanın mutluluğunu yaşamıştı. 

Burcu Kara ikinci çocuğunun omuzunda bir fotoğrafını paylaştı. Can ismini verdiği oğluyla fotoğrafına ''Bir küçük süt meselesi. Bizi merak eden tüm sevenlerimiz için, 9 günümüzün özeti bu'' notunu düştü.

Burcu Kara paylaştı; ''Bir küçük süt meselesi''

BURCU KARA KİMDİR?

Burcu Kara, 1 Mart 1980 yılında Bursa'da doğdu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun oldu. Eskişehir'de okurken aynı zamanda yerel kanallarda da sunuculuk yaptı. Ardından Bursa'ya dönerek kendi mesleği olan yatırım uzmanlığını yapmaya başladı fakat umduğu heyecanı bu meslekte bulamadı ve diksiyon ve spikerlik kursları için İstanbul'a gidip gelmeye başladı.

Olay TV'de program sunmasının ardından Kanal D'de çalışma fırsatını yakaladı, bir süre muhabir olarak çalıştıktan sonra 2002 yılında "Haber Spikeri" olarak haberleri sunmaya başladı. Bursa'daki kariyerini ve ailesini bırakarak İstanbul'a yerleşti. Radyo D ve Radyo Foreks'te de haber spikerliği yaptı.

Şahika Tekand'da oyunculuk dersleri almaya başladı ve kısa bir süre sonra Haziran Gecesi'nde "Duygu" karakterini canlandırma fırsatını yakaladı. O Şimdi Mahkum filminde spiker kız ve Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu filminde Prenses Maya karakteriyle karşımıza çıktı. 2005 yılında Cine 5 kanalında "Cinesinema" programının, 2007 yılında Show Max kanalında "Burcuyla" programının sunuculuğunu üstlendi. 2007 yılında, "Sadri Alışık Tiyatrosu"nda sahnelenen bir Atıf Yılmaz eseri olan "Güllü"nün tiyatro versiyonunda Kerem Alışık ile başrolleri paylaştı. Ardından Elveda Derken dizisinde "Zeynep" rolünü canlandırdı. İpsiz Recep adlı yapımda da rol aldı.

2011 yılında kendisiyle aynı mesleği paylaşan oyuncu Buğra Gülsoy ile evlenmiştir. 2 Ağustos 2012 tarihinde Buğra Gülsoy'la olan evliliklerini sonlandırdılar. 2016 yılında yönetmen Fırat Doğu Parlak ile evlenmiştir.

FIRAT PARLAK KİMDİR?

Fırat Parlak 22 Eylül 1975 tarihinde Çorlu'da doğdu. Türk yapımcı, yönetmen ve senarist.

Birçok markanın reklam filminde yönetmenlik yaptı. Kariyerinin dönüm noktası olan, Tolga Çevik'in oynadığı Komedi Dükkanı'nda yönetmenlik yaptı ve programı yönlendirdi. İlk kez Komedi Dükkanı adlı projeyi hayata geçirdi. Programın patenti kendisine aittir. 2008 yılında TRT 1'de yayınlanan Mert ile Gert ve Cümbür Cemaat Aile dizilerinin de yönetmenliğini yaptı.

15 Haziran 2011 tarihinde Komedi Dükkanı: Yolun Sonu adlı bölüm ile yayın hayatına son verdi. Programın sonlanmasından bir süre sonra Arkadaşım Hoşgeldin adlı turne ile Türkiye'yi gezen ekip, 2014 yılbaşında yine Arkadaşım Hoşgeldin adlı bir program ile televizyonlara geri dönmüştür. Daha sonra Müdür Ne'aptın ile yollarına devam etmişlerdir. “Sen devam et, ben montajda atarım o kısmı” sözü meşhurdur. Daha sonra TOLGSHOW programında, Tolga Çevik ile birlikte bir önceki formatlarla aynı şekilde devam etmiştir.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...