Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Burcunuzu bilmeniz yeterli değil... Dünyaya bakışınız, hisleriniz ve tepkileriniz Ay burcunuzla ilgili...

Video>Magazin>Burcunuzu bilmeniz yeterli değil... Dünyaya bakışınız, hisleriniz ve tepkileriniz Ay burcunuzla ilgili...
Hangi ayda doğduğunuz burcunuzu belirlese de bilmeniz gereken sadece burcunuz değil! Ay burcunuz verdiğiniz tepkileri belirliyor. Astrolog Gülser Çelik detaylardan kısaca bahsetti.

Ay burcunuzu bilmeden olaylara verdiğiniz tepkileri anlamanız zor. Bakış açınız ve hislerinizle ilgili ipuçlarına ihtiyacınız varsa Ay burcunuzun yorumlarına bakmalısınız.

İnsanların Ay burçları, kalplerinden geçenleri, hislerini, korkularını, endişelerini anlatıyor. Astrolog Gülser Çelik'e göre Ay burcu duygusal filtremiz görevini görüyor. Yani bir olay yaşadığımızda farklı algılamamıza neden oluyor, bilinçaltımızdan geliyor.

Dünyayı ne şekilde algıladığımız ve olaylara nasıl tepkiler verdiğimiz tamamen Ay burcuyla alakalı. Bu yüzden doğum haritamızda Ay burcumuza karşılık gelen burcun yorumlarını bu bağlamda değerlendirmeliyiz.

Burcunuzu bilmeniz yeterli değil... Dünyaya bakışınız, hisleriniz ve tepkileriniz Ay burcunuzla ilgili...

Örnek vermek gerekirse Koç burcunun çocuksu sevgisi, bu sevgisine hemen karşılık beklemesiyle karakterize oluyor. Bu şekilde tüm burçların kendine göre özellikleri bulunuyor. Yani doğum haritanızda Ay burcunuz Koç burcuysa, sizin de içinizdeki çocuk hemen sevgisine karşılık bulmak istiyor demektir. 

AY BURCUNUZU ÖĞRENMELİSİNİZ

Sadece burcunuzu bilmek yaşamınız hakkında bir fikir verebilir. Ancak Ay burcunuzu bilmek duygusal tepkilerinizi anlamlandırmanız açısından önemlidir. Bu yüzden astrologlar Ay burcu nedir bilmenizi, kendi Ay burucunu öğrenmenizi tavsiye ediyor. Peki, sizin Ay burcunuz hangisi?

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Simgenur Gök