Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Çağla Şıkel ayaklarıyla gündem oldu! İddialara videolu cevap verdi

Mavi Kadın>Magazin>Çağla Şıkel ayaklarıyla gündem oldu! İddialara videolu cevap verdi

Yaptığı ilginç paylaşımları ve özel hayatıyla adından sıkça söz ettiren Çağla Şıkel bu kez ayaklarıyla gündem oldu. Sosyal medyada yayılan bir ayak görselinin ünlü sunucuya ait olduğu iddia edilince Şıkel'den videolu cevap gecikmedi. 

Özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Çağla Şıkel, şimdi de ayaklarıyla gündeme geldi. Şıkel'e ait olduğu iddia edilen ayak görseli viral olunca eski mankenden de videolu cevap gecikmedi. 

Korkularını yenmek adına meditasyona başvuran Çağla Şıkel karanlık bir kulübede kalarak inzivaya çekilmişti. Şıkel'in bu yönteme 2 bin 500 TL ödemesi de çok konuşulmuştu. 

Çağla Şıkel ayaklarıyla gündem oldu! İddialara videolu cevap verdi

"UZAYLI AYAĞI GİBİ"

Şimdi ayaklarıyla gündeme gelen Çağla Şıkel'e sosyal medyada 'Bu gerçek olamaz', 'Uzaylı ayağı gibi', 'Topuklu giymekten herhalde' gibi yorumlar geldi. 

AYAKLARINI GÖSTERDİ

Çağla Şıkel bu konuyla gündeme gelince ayaklarını çekerek sosyal medya hesabından yayınladı. Gelen bu hamleden sonra sosyal medya kullanıcıları tarafından 'Oh be rahatladım', 'Gerçek olamaz demiştik' gibi yorumlar yapıldı.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...