Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Çağla Şıkel'den duygusal mesaj: Uzaktan izlemeye devam edeceğim

Mavi Kadın>Magazin>Çağla Şıkel'den duygusal mesaj: Uzaktan izlemeye devam edeceğim

Ünlü manken Çağla Şıkel, 2008 yılında hayatını birleştirdiği Emre Altuğ ile 2015 yılında boşanmıştı. İki çocukları olan çiftin aralarında özel hayatı gizli yaşama kuralları koydukları ve bu konuda kurala uymayanın karşı tarafa tazminat ödeyeceği ortaya çıkmıştı. Kuralı ilk olarak Çağla Şıkel önceki haftalarda bozdu. Bu günlerde adı yeni erkek arkadaşı avukat Nail Gönenli ile gündemden düşmeyen Şıkel, sosyal medya hesabından çocuklarına duygusal bir mesaj yayınladı.

Çağla Şıkel'den duygusal mesaj: Uzaktan izlemeye devam edeceğim

Türkiye'nin en ünlü isimlerinden olan 44 yaşındaki Çağla Şıkel, 2008 ve 2015 yılları arasında evli kaldığı şarkıcı Emre Altuğ ile imzaladığı boşanma protokolü ile gündem olmuştu. Kuzey ve Uzay adında iki oğlu bulunan çift, çocuklarının psikolojilerinin bozulmaması için özel hayatlarının gizliliğini korumaya söz vermiş ve bunun için karşılıklı imza atmıştı. Şıkel 8 yıl sonra kuralı ilk bozan oldu ve geçtiğimiz haftalarda avukar Nail Gönenli ile görüntülendi. Diğer taraftan çocuklarına olan düşkünlüğü ile bilinen Şıkel, oğluna yazdığı bir mesajla takipçilerini hüzünlendirdi.

OĞLUNUN ARDINDAN YAZDIKLARI ANNELERİ HÜZÜNLENDİRDİ

Çağla Şıkel, sosyal medya hesabından, büyük oğlu Kuzey'i okula bıraktıktan sonraki anını paylaştı. O anlarda duygusallaşan Şıkel şu sözlere imza attı;

Çağla Şıkel'den duygusal mesaj: Uzaktan izlemeye devam edeceğim

"Anaokul, ilkokul, ortaokul şimdi liseye geçiyor biri... Allahım ne geldim gittim, ne oyunlar oynadık ne yağmurlarda ıslandık burada. Bir sürü yavruyla da onca anı biriktirmişim tadını çıkarmışım ne büyük şans! Şimdilerde okula geldim istemiyorlar haliyle ama olsun, ben uzaklardan nasıl hızlı büyüdüğünüzü izlemeye devam edeceğim."

Çağla Şıkel'den duygusal mesaj: Uzaktan izlemeye devam edeceğim

8 YIL SONRA İLK KEZ ARKADAŞLIĞINA SAHİP ÇIKTI

Tüm bunların yanı sıra 8 yıl sonra ilk kez biriyle adı anılan yaşındaki Çağla Şıkel, ilk olarak bu arkadaşlığı kabul etmese de daha sonra; "Ne görüyorsanız o..." diyerek avukat Nail Gönenli ile olan ilişkisini kabul etmişti. Sonraki günlerde ise biraz daha açıklama yapan Şıkeli bir mekan çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtlamıştı; ''Uzun yıllar sonra bir arkadaşlığa başladınız. Neler söyleyeceksiniz?'' sorusuna, ''Arkadaşlığımız çok güzel gidiyor, mutluyuz'' şeklinde cevap vermişti.

Çağla Şıkel'den duygusal mesaj: Uzaktan izlemeye devam edeceğim

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...