Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Çakallarla Dans7 filmi geliyor

Mavi Kadın>Diziler>Çakallarla Dans7 filmi geliyor

Efsanevi komedi serisi Çakallarla Dans, 7. filmiyle izleyicileri yeniden kahkahaya boğmaya hazırlanıyor. Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu ve Didem Balçın'ın başrollerini paylaştığı film, bu yaz ortasında çekimlere başlayacak.

Çakallarla Dans7 filmi geliyor

Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu ve Didem Balçın’ın başrollerini paylaştığı Çakallarla Dans serisinin 7. filmi için hazırlıklar başladı. Türk sinemasının en uzun soluklu komedi serilerinden biri olan "Çakallarla Dans", yeni filmle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Taff Pictures ve Sugarworkz imzalı filmin yenisi için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

PANDEMİ SONRASI SİNEMA SALONLARINI HAREKETLENDİRDİ

Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi’nin yazdığı serinin 6. filmi, 2 Aralık 2022'de vizyona girdi ve pandemi sonrası sinema salonlarını hareketlendiren yapımlardan biri oldu. Bu film, 871 bin 764 izleyiciyle 50 milyon 946 bin 808 TL hasılat elde etti.

Çakallarla Dans7 filmi geliyor

ÇEKİMLER BU YAZ BAŞLIYOR

Serinin her filminde olduğu gibi, "Çakallarla Dans 7" de yeni oyuncuların katılımıyla kadrosunu daha da güçlendirecek. Çekimlerin bu yaz ortasında başlaması planlanıyor. Filmin ön hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken, yönetmen Murat Şeker de geçen günlerde Cannes’da sürpriz görüşmeler yaptı.

HEYECANLA BEKLENİYOR

Çakallarla Dans 7, serinin önceki filmlerinde olduğu gibi eğlenceli ve bol kahkahalı sahneleriyle izleyiciyi sinema salonlarına çekmeyi hedefliyor. Hem mevcut hayranlar hem de yeni izleyiciler için büyük bir heyecanla beklenen film, yaz aylarında çekimlerin tamamlanmasının ardından vizyona girmesi bekleniyor.

Çakallarla Dans7 filmi geliyor

Kaynak : Mavi Kadın, Birsen Altuntaş
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...