Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Camdaki Kız 82. bölüm fragmanı yayınlandı: Nalan Sedat'a geri dönüyor

Mavikadin>Magazin>Camdaki Kız 82. bölüm fragmanı yayınlandı: Nalan Sedat'a geri dönüyor

82. bölümüyle ekranlara veda etmeye hazırlanan Camdaki Kız yayınlandığı son bölümüyle izlenme rekoru kırdı. Laz kızı Hayri'nin sonu oldu. Önce Türkan sonra Nalan'ı terk eden Hayri finale bir bölüm kala diziden ayrıldı. Camdaki Kız son bölüm fragmanı ile bir kez merak uyandırdı. İşte Camdaki Kız 82. bölüm fragmanı...

Camdaki Kız 82. bölüm fragmanıyla heyecan dorukta! Son bölümde yaşanan olayların ardından merakla beklenen yeni bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. 82. ve son bölümüyle ekranlara gelecek olan Camdaki Kız'ın yeni bölümü 16 Haziran Perşembe akşamı yayınlanacak.

CAMDAKİ KIZ YENİ BÖLÜMÜNDE HEYECAN DORUKTA

Fragmanda, Laz Kızı'nın Hayri'yi bıçaklama olayının etkileri hala sürerken, Hayri'nin durumuyla ilgili gelişmeler de izleyiciyi heyecanlandırıyor. Ayrıca, Laz Kızı'nın bu eylemi nasıl gizleyeceği ve ortaya çıkacak sonuçların ne olacağı da merak konusu. Son bölümünde her anı aksiyon dolu olan Camdaki Kız'ın 82. bölümü büyük bir heyecanla bekleniyor. Fragmanı izleyenlerin heyecanını daha da artıran sahneler, izleyicileri ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor. Camdaki Kız'ın 82. bölümüyle yaşanacak Nalan Sedat barışması ve bir bebeklerinin dünyaya gelmesi dizinin hayranlarının yeni bölümü sabırsızlıkla beklemesine neden oldu.

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

8 Haziran Perşembe akşamı ekranlara gelen Camdaki Kız 81. bölümünde Hayri, yaptıklarının bedelini ağır ödedi. Laz kızının sonu olduğunu bilmeden ona koşan Hayri, kendi kapısının önünde Laz kızı tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...