2023-05-24 13:57:16 | Son Güncelleme : 2023-05-24 14:06:12

Camdaki Kız dizisinin final yemeğinde, sevilen oyuncu kadrosu bir araya geldi

Gülseren Budayıcıoğlu'nun romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisi, finaline çok az kaldı. Çekimleri tamamlayan sevilen dizi ekibi, hep birlikte son kez bir araya geldi ve final yemeğinde buluşarak bu özel anları sosyal medya hesaplarında paylaştı.

Camdaki Kız dizisinin final yemeğinde, sevilen oyuncu kadrosu bir araya geldi

Kanal D'de üç sezon boyunca oldukça iyi reytinglerle izlenen Camdaki Kız dizisi, 82. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor. Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı romanından uyarlanan dizi, geçtiğimiz akşam Maçka'daki bir mekanda düzenlenen veda yemeğiyle ekibi son kez bir araya getirdi.

CAMDAKİ KIZ EKİBİ SON KEZ BİR ARAYA GELDİ

Yemekte, başrol oyuncuları Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Enis Arıkan ve Selma Ergeç'in yanı sıra diğer oyuncular ve set ekibi de yer aldı. Üç sezon boyunca birlikte çalışan ekip, akşam yemeğinde bir araya gelerek yorgunluklarını paylaştı.

Karakterlerinin hikayeleri sona erdiği için diziye veda eden Hande Ataizi ve Nur Sürer de yemeğe katılan isimler arasındaydı. Bu özel gece, Camdaki Kız ekibinin birbirleriyle vedalaşarak son kez bir arada görüntü vermelerini sağladı. Oyuncular duygularını ifade ederken hepsinin ortak söylediği; "Böyle bir ekip bir daha bir araya gelmez" sözleri ünlü isimleri zaman zaman duygusallaştırdı.

Mavi Kadın