Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Camdaki Kız ekibi hep birlikte Yunanistan'a tatile gitti

Mavikadin>Magazin>Camdaki Kız ekibi hep birlikte Yunanistan'a tatile gitti

Camdaki Kız dizisinin ekibi, çekimlerin tamamlanmasıyla soluğu Yunanistan'ın Atina şehrinde aldı. Ekip, mutlu anlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Camdaki Kız ekibi hep birlikte Yunanistan'a tatile gitti

Kanal D'nin sevilen dizisi "Camdaki Kız" 2 sezondur devam ediyordu. Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı kitabından ekrana uyarlanan dizi, 82. bölümünün ardından ekrana veda edecek. Geçtiğimiz gün çekimleri tamamlanan dizi ekibi, hep birlikte yemek yiyerek son kez bir araya gelmişti. Oyuncuların bir kısmı daha sonra Yunanistan'a tatile gitti.

CAMDAKİ KIZ OYUNCULARI TATİLE GİTTİ

Dizinin oyuncuları, çekimlerin tamamlanmasının ardından soluğu tatilde aldı. Hep birlikte Yunanistan sokaklarını karış karış gezen isimler arasında dizide Muzo karakterini canlandıran Enis Arıkan, Nalan karakterini canlandıran Burcu Biricik, anne Gülcihan karakterini canlandıran Devrim Yakut, evin hizmetlisi Döndü karakterini canlandıran  Feri Baycu Güler, evin kızı Selma Ergeç ve evin damadı Levent'i canlandıran Tuğrul Tület vardı.

Camdaki Kız ekibi hep birlikte Yunanistan'a tatile gitti

Sektörün en huzurlu çalışan ve birbirini en çok seven ekiplerinden biri olarak kendilerini adlandıran dizi ekibi arkadaşıklarını tatile taşıdı. Atina'da özel bir şehir turu da gerçekleştiren ekip, Enis Arıkan'ın paylaştığı videoda oy kullanmak için hemen yurtdışından döneceklerini belirtti.

Camdaki Kız ekibi hep birlikte Yunanistan'a tatile gitti

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...