Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Camdaki Kız'da gündeme oturan sahne: Laz kızı Hayri'yi kalbinden bıçakladı

Mavikadin>Magazin>Camdaki Kız'da gündeme oturan sahne: Laz kızı Hayri'yi kalbinden bıçakladı

Camdaki Kız dizisi, son bölüme bir adım kala dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Laz Kızı, Hayri'nin onu aldatmasına dayanamayarak acı bir intikam aldı. Laz Kızı'nın Hayri'yi kalbinden bıçakladığı anlar, seyirciyi şaşkına çevirdi.

Kanal D'de yayınlanan Camdaki Kız dizisi, dün akşam 81. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Feyyaz Şerifoğlu, Enis Arıkan gibi önemli isimlerin yer aldığı dizide, Hayri'nin evli olduğunu söyleyerek kandırdığı Laz kızı tüm gerçekleri öğrendi. Gecenin sonunda bu yalan hayatına mal oldu.

HAYRİ'NİN SONU FECİ OLDU

Hayri Nalan ve Türkan ile ilişkisini sonlandırmak için adım attı. Türkan'ın evine giderek eşyalarını toplayan Hayri, Laz Kızı'nın öfkesiyle karşılaştı ve kalbinden bıçaklandı. Cihangir Ceyhan'ın canlandırdığı Hayri karakteri kanlar içinde yerde yatarken görüldü.

"HAYRİ GİBİ İNSANLARDAN UZAK DURUN DİYE YAPTIM"

Cihangir Ceyhan Instagram hesabından canlandırdığı Hayri karakterine böyle veda etti; "İyi ki öldün Hayri. Kamera önü ve kamera arkasındaki tüm çalışma arkadaşlarıma, yönetmenlerimize bu yolculukta bana eşlik ettikleri için sonsuz teşekkür ederim. Not: Hayri ve benzeri insanları günahım kadar sevmem lakin dünyamızda böyle insanların maalesef var olduğunu biliyoruz. Sizlerin de en az benim kadar Hayri gibilerden uzak durmanız adına elimden geleni yaptım, umarım başarılı olmuştur. Saygılarımla."

Camdaki Kız'da gündeme oturan sahne: Laz kızı Hayri'yi kalbinden bıçakladı

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...