Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Can Yaman sosyal medya yorumlarına fena patladı: 'Size ne oluyor!'

Mavikadin>Magazin>Can Yaman sosyal medya yorumlarına fena patladı: 'Size ne oluyor!'

Ünlü Türk oyuncu Can Yaman, İtalya'da yaşandığı iddia edilen ve hayranı olduğu bir adamın telefonunu fırlattığı anlara ait görüntüsüyle gündeme geldi. Olayın Türkiye'de hızla yayılmasının ardından Can Yaman, sosyal medya üzerinden sert tepkilerle karşılaştı. Olayın yankı uyandırmasının ardından Can Yaman, "Bu videonun tamamını izleyin öyle yorum yapın" şeklinde bir paylaşımda bulunarak sert çıktı.

Can Yaman sosyal medya yorumlarına fena patladı: 'Size ne oluyor!'

Ünlü Türk aktör Can Yaman'ın İtalya'da bir hayranının telefonunu arabanın camından fırlattığı anlara ait olayın görüntüleri büyük yankı uyandırmıştı. İtalya'daki oyunculuk kariyerine odaklanan Can Yaman, Türkiye'den gelen eleştirilere karşı sessiz kalmadı. Görüntülerin ardından yapılan yorumları görünce suskunluğunu bozan Yaman, sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı. 

CAN YAMAN ELEŞTİRİLERE SERT ÇIKTI

Olayın ardından, kendisine ve koruması Roberto'ya tacizde bulunduğu iddia edilen kişinin hareketlerine sessiz kalmayan Can Yaman, aşağıdaki açıklamayı paylaştı;

“Benim hayranlarımla aram çok iyi, hatta o kadar iyi ki o bile zamanında rahatsız etti sizi, problem hayranım olmayan hayran adı altında tacizci terbiyesizlerle.. Biliyorum seviyorsunuz öncesini bilip bilmeden ahkam kesmeyi, skandal gibi görünen bir şey olsa da ağzımıza geleni söylesek diye pusuda beklemeyi… Burada aylardır yaptığım yüzlerce hayır işinden, güzelliklerden haberi bile olmayan tipler gelmiş oradan beni eleştiriyor, buradakileri bile rahatsız etmedi bu konu herkes beni savundu da size oradan ne oluyor, yetmedi mi oradaki mevzularla magazinler de bana kadar uzanıyorsunuz?
Kendi dertlerinizle ilgilenin bi de beni kendinize dert etmeyin, beni tanımadıktan veya yanlış tanıdıktan sonra ne sevin ne de takip edin. Benle ilgili bi duygunuz olmasına gerek de yok.. işinize bakın… Türkçe paylaşım yapmıyor diye de eleştiriliyordum, alın yaptım. Görüşmemek üzere…”

Can Yaman sosyal medya yorumlarına fena patladı: 'Size ne oluyor!'

 

Hayranlarıyla oldukça yakından ilgilendiği anları gösteren bir video yayınlayan Can Yaman, genellikle hayranlarıyla arasının iyi olduğunu ve hepsiyle tek tek yakından ilgilendiğinin altını çizdi.

Can Yaman sosyal medya yorumlarına fena patladı: 'Size ne oluyor!'

İTALYA'DA DİZİ ÇEKİMLERİNDE

Ünlü Türk oyuncu Can Yaman, kariyerine İtalya'da devam ediyor. Şu anda 'Villa Comell Mare' adlı dizi için Sicilya'da çekimlerde bulunan Yaman, İtalyan hayranlarının ilgi odağı haline gelmiş durumda. Yakışıklı oyuncunun İtalya'daki projeleri büyük bir merakla takip ediliyor ve İtalyan televizyonunda da geniş bir izleyici kitlesi tarafından sevilerek izleniyor. Can Yaman'ın İtalya'da edindiği popülarite, onu Türkiye'nin neredeyse ilk uluslararası yıldızı haline getirdi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...