Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Caner Toygar'ın sağlık durumuyla ilgili ilk açıklama geldi!

Mavi Kadın>Yaşam>Caner Toygar'ın sağlık durumuyla ilgili ilk açıklama geldi!

İlk olarak 'Gelinim Olur Musun?' programıyla ismini duyuran Caner Toygar, sosyal medya hesabından yaptığı son açıklamayla hayranlarını korkutmuştu. Şimdilerde Esra Erol'un programında muhabirlik yapan Caner Toygar'ın sağlık durumu ile ilgili ilk açıklama geldi.

Caner Toygar'ın sağlık durumuyla ilgili ilk açıklama geldi!

'Gelinim Olur Musun?' programındaki Tülin ile aralarında olan olaylarla izleyicinin merakını uyandırıp kendini sevdiren Caner Toygar, Esra Erol ile program yaparken beyninde oluşan bir kitlenin fark edildiğini açıklamıştı. Kitlenin imza edilebilmesi için tedavinin başladığını duyuran Caner Toygar'ın sağlık durumu ile ilgili ilk açıklama geldi.

''Yarın beynimdeki görünen kitle ilaçlı mr çekilecek. Umarım kötü bir şey çıkmaz. Merak edip sorduğunuz için teşekkür ederim'' ifadelerini kullandı. Toygar paylaşımının açıklama kısmına ise ''Gece baş ağrılarıyla uyanıp saatlerce ağrıdan duramıyordum mr çekildi ağrı olan bölgede bir sıkıntı görüldü yarın netleşmesi için ilaçlı mr çekilecek umarım kötü bir şey çıkmaz.'' demişti.

SAĞLIK DURUMUYLA İLGİLİ YENİ AÇIKLAMA

Caner Toygar 'Caner Toygar’dan Sağlık Durumu Hakkında Son Açıklama' isimli videoyu youtube kanalında paylaştı. ''MR sonucu temiz çıktı. Çok şiddetli baş ağrım var ve ağrıların sebebinin tam olarak ne olduğunu henüz öğrenemedim. Reklam yaptığımı söyleyenler oldu. Zaten işim gücüm yerinde, zaten ekranlardayım, neyin reklamını yapacağım?'' ifadelerinde bulundu.

Caner Toygar'ın sağlık durumuyla ilgili ilk açıklama geldi!


Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...