Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ceyda Düvenci Bülent Şakrak çiftinden kötü haber: Birbirlerini takip etmeyi bıraktılar

Mavikadin>Magazin>Ceyda Düvenci Bülent Şakrak çiftinden kötü haber: Birbirlerini takip etmeyi bıraktılar

Ünlüler camiasının sempatik çiftlerinden Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, bir süredir haklarında çıkan boşanma iddiaları ile gündeme geliyordu. Çift, evlilik terapisine başvurduğunu açıklamış, sorunları çözememiş ve boşanacakları iddia edilmişti. Şakrak, eşinin doğum gününde yaptığı paylaşım ile bu iddiaları reddetmişti ancak kriz henüz sona ermedi. İkilinin sosyal medya üzerindeki adımları dikkat çekti.

Ceyda Düvenci Bülent Şakrak çiftinden kötü haber: Birbirlerini takip etmeyi bıraktılar

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti, 2015 yılından bu yana mutlu bir evlilik sürdürmelerine rağmen evliliklerinde yaşanan kriz iddialarıyla gündeme gelmişti. Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan çift, uzun bir süredir birlikte paylaşım yapmamalarıyla ayrılık iddialarını güçlendirmişti. Günler sonra boşanma iddialarıyla ilgili sessizliğini ilk bozan taraf Ceyda Düvenci oldu.

Ceyda Düvenci, Gülçin Santırcıoğlu'nun konuk olduğu programda evlilikle ilgili sohbet sırasında kendi evliliğinden bahsetmiş ve ilk kez boşanma iddiaları ile ilgili açıklama yapmıştı.

"KAVGA EDİLMEYEN EVLİLİK OLMAZ"

Düvenci; "Çıkıp açıklamak istedim ama... Son zamanlarda magazin gündeminin kendi kendine uğraştığı çiftlerden biri de biziz, boşamaya kalktılar. Tabii çıkıp çok açıklamak istiyorum ama, Türkiye'nin o kadar doğru gündemleri var ki, bu saçma sapan şeyler için ben konuşmak istemiyorum."

"Kavga edilmeyen evlilik olmaz. Ben bilmiyorum kavga edilmeyen evlilik olsun, ben bilmiyorum evliliğini düzeltmek, daha iyiye götürmek için çaba sarf etmeyen bir çift olsun, ben de öyle bir ailenin içinde büyüdüm" demişti.

Ceyda Düvenci Bülent Şakrak çiftinden kötü haber: Birbirlerini takip etmeyi bıraktılar

"ÇİFT TERAPİSİNE GİDİYORUZ"

Daha sonra sözlerine kendi evlilik anlaşıyını anlatarak devam eden ünlü oyuncu, kendisi hakkında çıkan haberlere açıklama yapmanın garip geldiğini de sözlerine ekledi; "5 benzemeziz, kendimize tahammülümüz olmuyor bazen, başka anadan babadan birine tahammülümüz nasıl olsun düzenli olarak? Bana garip geliyor kendi adının geçtiği haberleri okudukça, hiç konuşmadığın şeyler konuşuluyormuş gibi olunca... En son evlilik terapisti kurtardı evliliklerini yazmışlar, evet bir çift terapistine gidiyoruz elbette, oyuncu ruh hali dalgalıdır, çok iniş çıkışlarımız var, biraz şizofrenik bir halimiz var. Burada örnek alınması gereken şey bir evliliği götürebilme niyetinde kalabilmek."

BÜLENT ŞAKRAK'TAN EŞİNE DOĞUM GÜNÜ MESAJI

Bülent Şakrak, Ceyda Düvenci'nin ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile eşinin doğum gününü kutladı. Paylaşımında Şakrak, şu mesajı paylaştı:

Ceyda Düvenci Bülent Şakrak çiftinden kötü haber: Birbirlerini takip etmeyi bıraktılar

Ancak çiftin son hamlesi, evliliklerindeki krizin henüz sona ermediği iddiasını gündeme getirdi. Son dönemde sürekli boşanacaklarına dair haberler çıkan ve kendilerinden daha sonra yalanlama gelen Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, önceki gün birbirlerini Instagram'dan takip etmeyi bıraktı. Bu hareketleri, evliliklerindeki krizin devam ettiği iddialarını güçlendirdi.

Ünlü çiftin bu hareketi, Instagram'daki magazin sitelerinde gündem olmasıyla birlikte çiftin yeniden birbirlerini takip etmeye başlamasıyla sonuçlandı.

Ceyda Düvenci Bülent Şakrak çiftinden kötü haber: Birbirlerini takip etmeyi bıraktılar

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...