Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti tek celsede boşandı!

Mavi Kadın>Magazin>Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti tek celsede boşandı!

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti, adli tatilin başlamasını bekleyemeden, uzun süredir evliliklerinde yaşadıkları sorunlar nedeniyle boşanma kararı aldılar. Evliliklerinin sürdürülemez olduğuna karar veren çiftten Bülent Şakrak bir an önce boşanmak istedi. Evliliklerindeki sorunların bir süredir devam ettiği bilinen çift, adli tatilin başlaması öncesinde boşanma sürecini başlattı ve tek celsede boşandı.

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti tek celsede boşandı!

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti, bir süredir haklarında çıkan ayrılık haberlerine cevap veriyordu. Sonunda Düvenci sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada öyle bir durumun söz konusu olmadığını ifade etmişti ancak ünlü çiftin evlilik terapistine giderek evliliklerini kurtarmaya çalışmıştı. Sonunda evliliklerini sürdürme konusunda başarılı olamayan çift geçtiğimiz günlerde kesin olarak ayrılmaya karar vermişti. Birsen Altuntaş'ın haberibe göre; çift, yaklaşık bir saat önce anlaşmalı bir şekilde boşandı.

ADLİ TATİL BEKLEMEDEN BOŞANDILAR

Sekiz yıldır evli olan çift, bir süre önce anlaşmazlık yaşamaya başlamış ve çift terapistine başvurarak sorunlarını çözmeye çalışmıştı ancak sonuç alamayınca boşanma kararı almıştı. Bu günlerde Ege bölgesinde ayrı ayrı yerlerde tatilde olan ünlü çift, adli tatilin bitmesinden hemen önce boşanma kararı aldı. Dava bugün İzmir'de görüldü ve Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak tek celsede anlaşmalı olarak boşandı.

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti tek celsede boşandı!

Boşanma sürecini anlaşmalı olarak tamamlayan çift, çocukları Okan Ali'nin velayeti konusunda da uzlaşmaya vardı ve velayetin annede kalmasına karar verdiler.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...