Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çiftinin boşanma nedenleri başka bir oyuncu çıktı!

Mavi Kadın>Magazin>Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çiftinin boşanma nedenleri başka bir oyuncu çıktı!

Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak'ın ayrılma sebebi ortaya çıktı. Düvenci'nin erkek arkadaşını paylaştığı günün sabahında Bülent Şakrak'ın da başka biri için evliliğini bitirdiği iddiaları ortaya atıldı. İşte ayrıntılar...

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çiftinin boşanma nedenleri başka bir oyuncu çıktı!

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, uzun yıllar süren ve imrenilerek bakılan birlikteliklerini 2023 yılında bitirmişti. Ayrılığın ardından Düvenci'nin yeni erkek arkadaşı gündeme bomba gibi düştü. Bir zamanlar arkadaş olan Ebru Cündübeyoğlu'nun eski eşi ile birlikte olan ünlü oyuncunun Bülent Şakrak ile boşanma nedenleri ortaya çıktı.

CEYDA DÜVENCİ VE BÜLENT ŞAKRAK ÇİFTİNİN BOŞANMA NEDENİ ORTAYA ÇIKTI

Gazeteci Seyhan Erdağ, Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci çiftinin ayrılma sebebine ulaştı. İddiaya göre Bülent Şakrak, Maviye Sürgün adlı dizide tanıştığı Esra Akpınar'la yakınlaşmış ve oğlunun annesi Ceyda Düvenci'ye ayrılmak isteğini açıklamıştı.

Bülent Şakrak ile ayrılık haberlerinin gündeme gelmesinin ardından bir takipçisinin 'keşke ayrılmasaydınız' yorumuna kayıtsız kalamayan Düvenci; "Ben istemedim kendisi istedi" diyerek olayın iç yüzünü bir miktar da olsa aralamıştı.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından gazeteci Erdağ'a dizi sektöründe ikili hakkında yakın çevrelerden bilgi geldi ve birlikte görüntülenmek istemeyen Şakrak ve Akpınar çiftinin hala birlikte olduğu iddia edildi. Sosyal medya hesabından bir süredir herhangi bir paylaşım yapmayan Bülent Şakrak'ın bir süre daha kız arkadaşıyla paylaşım yapmayacağı konuşuluyor.

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çiftinin boşanma nedenleri başka bir oyuncu çıktı!

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...