Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ceyda Düvenci'den zehir zemberek sözler! Bu sözler Bülent Şakrak'a mı?

Mavikadin>Magazin>Ceyda Düvenci'den zehir zemberek sözler! Bu sözler Bülent Şakrak'a mı?

Ceyda Düvenci, temmuz ayında tek celsede boşandığı Bülent Şakrak'tan sonra ilk kez sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak göndermede bulundu. Oldukça sert sözlerin de olduğu açıklamada kendisinden haber verdi ve sevenlerini bilgilendirdi.

Ceyda Düvenci'den zehir zemberek sözler! Bu sözler Bülent Şakrak'a mı?

Ceyda Düvenci ve oyuncu eşi Bülent Şakrak, 8 yıl süren ilişkilerini temmuz ayında tek celsede noktaladırmışlardı. Evliliklerinin sonlanmasının ardından Düvenci, "Hayatımın değiştiği bir yazdı. Biraz zor geçti ama şimdi iyim" şeklinde bir açıklama yapmıştı. Ünlü oyuncu, kendisini merak eden hayranları için paylaştığı gönderide; "Yalancıları, zorbaları ve aldatanları hiç hoş karşılamadım. Kim isterse beni takip edebilir" ifadeleriyle gündeme oturdu.

BU SÖZLER ESKİ EŞE Mİ?

Magazin dünyasının örnek çiftleri arasında kabul edilen Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci, 2015 yılında evlenmişti. İkisi de bir dizi setinde tanışmış, arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüşmüş ve çift evlenip oğulları Okan Ali'yi kucaklamışlardı. Ünlü çiftin mutluluğu tam 8 yıl sürdü. 8 yıl sonra anlaşmalı bir şekilde boşanan Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci, ayrılıklarının ardından sessiz kalmışlardı ancak Ceyda Düvenci, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla uzun yıllardır aynı düşüncede olduğunu belirtip şu mesajı yayınladı:

"Evet; Hep bildiğimi yaptım. Hep kalbimin peşinden gittim. 'Olmaz' dedikleri her şeyi canım istediyse olduğu yere kadar oldurdum.
Düştüğüm yerden hemen kalktım. Hep çabuk dikleşti sırtım. Hemen kaldığım yerden devam ettim. Hatalarımı hep sevdim. Öğrenci olmaktan vazgeçmedim,
hep gezmeyi sevdim. Yeni ülkeler görmek için çalıştım çoğu zaman... Yaşadıklarımı güvendiklerime anlatmayı sevdim, duygularımın hakkını hep verdim.

Dedikodu sevmediğim gibi yapanı da sevmedim. Hep çok çalıştım, ürettim, alnımın teriyle yaşadım. Yaşadıklarımı hiç silmedim zihnimden. Hayatım sadece beni ilgilendirdi. Ben olmayı sevdim, aşık olmayı da sevdim.

Ceyda Düvenci'den zehir zemberek sözler! Bu sözler Bülent Şakrak'a mı?

Hayatın her detayında bulabildim aşkı... Kitaplar, resimler, müzik ve bilge insanlar yoluma ışık oldu. Küstüklerim oldu, tekrar barıştıklarım ya da hiç barışmak istemediklerim.

Kadın olmamdan sebep hadsizlerin yorumlarına hedef oldum her kadın gibi... Sessiz kaldım çoğuna, ama çok zaman da susturamadı kimse! Kelimelerim çok evet, hakkımı da savunurum zekasına inandığım insanın karşısında, kimseye hayatıma müdahale hakkı tanımadım hiç müdanam da olmadı"  dedi.

Düvenci zehir zemberek açıklamalarına devam ederken, bu sözleri sadece haftalar önce ayrıldığı eski eşi Bülent Şakrak'a mı söyledi merak edildi.

"Gücüme, kalbime, çalışkanlığıma, kalbimin iyiliğine sığındım hep. Doğaya, hayvanlara, Mevlana’ya, Yunus’a, çalışkan olmaya, okumaya, kendi yoluna bakmaya ve iyi insanın gücüne inandım sadece. Yalancıları, zorbaları ve her şeyin aşırısını sevenleri hiç sevmedim. Çocuklarım nefesim oldu hep. Annem, babam ve en yakın dostlarım gücüm. Fazlasına da ihtiyacım yok zaten... Ve evet çooook insan tanıyorum bu da dünyanın en büyük zenginliği. Elalem ne der hiç umrumda olmadı. Elaleme göre de şekil almadım bu güne kadar.

Ceyda Düvenci'den zehir zemberek sözler! Bu sözler Bülent Şakrak'a mı?

Dayı dayı konuşmalardan ve tehtid dilinden nefret ettim. Kaba kuvvet dilim olmadı hiç, dili kaba olanla da işim olmadı,
Koşulsuz sevginin gücüne inandım en çok
Ve nezakete
Ve şefkate
İşte budur özetim,
Gerçekten merak edenlere…
Ve bir bu kadar sene aynen devam hayata…
İsteyenler peşimden gelebilir…"

Ceyda Düvenci'den zehir zemberek sözler! Bu sözler Bülent Şakrak'a mı?

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...