Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Çiçeği burnunda anne Yasemin Şefkatli'nin 1 ayda verdiği 16 kilo gündem oldu

Mavi Kadın>Magazin>Çiçeği burnunda anne Yasemin Şefkatli'nin 1 ayda verdiği 16 kilo gündem oldu

Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses, geçtiğimiz aylarda sevinçli bir haberle duyurmuştu. İkiz bebeklerini kucaklarına alan ünlü çiftten Yasemin Şefkatli, doğum sonrası aldığı kilolardan kurtuldu.

Çiçeği burnunda anne Yasemin Şefkatli'nin 1 ayda verdiği 16 kilo gündem oldu

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğlu İdo Tatlıses ile 2021'de evlenen Yasemin Şefkatli, temmuz ayının öncesinde ikiz bebek beklediğini açıklamıştı. Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses'in ikizleri, geçtiğimiz haftalarda sağlıklı bir şekilde doğmuştu. Bebeklerine kavuşan çift, akrabaları ve yakın çevrelerini yanlarında bulundurmuştu. Ünlü çift günler sonra ilk kez dışarı çıktı ve bir alışveriş merkezinde alışveriş yaparken görüntülendi.

"DAHA EŞİMİ GÖRMEDİM" 

Eşi Yasemin Şefkatli doğum yaptığı sıralarda hastane girişinde görüntülenen İdo Tatlıses; "Gerçekten harika bir duygu, Allah herkese nasip etsin. Henüz eşimi görmedim" ifadelerini kullanmıştı. İdo, çocuklarına babalarının adlarını verdiklerini ifade etmişti.

GELİNİNİ ZİYARETE GİTTİ 

İbrahim Tatlıses, doğum yapan gelini Yasemin Şefkatli'yi ziyaret etti ve ardından basın mensuplarının kendisine yöneltilen soruları cevapladı.

Çiçeği burnunda anne Yasemin Şefkatli'nin 1 ayda verdiği 16 kilo gündem oldu

"İDO GİDERSE OĞLU KALIYOR" 

"Torunlarınızı gördüğünüzde neler hissettiniz?" sorusuna Tatlıses; "Tatlıses’in silsilesi devam ediyor. Ben gidersem İdo kalıyor. İdo giderse oğlu kalıyor. Allah herkesin evladını bağışlasın. Herkesin torunlarını bağışlasın. Çok mutluyuz, huzurluyuz" yanıtını vermişti.

"YASEMİN DE İYİ TORUNLAR DA" 

Geçen hafta dede İbrahim Tatlıses, ikizlerden birinin kalbinde sorun olduğunu ifade etti ve sabah saatlerinde takipçilerinden dua talep etti. İbrahim Tatlıses şunları söyledi: "Minik Tatlıses'imize herkesten dua istiyorum... Bir ikizimizin kalbinde sorun var. Dualarınızla umarım minik Tatlıses'in durumu kolaylaşır. Allah'ım, bize fazla yük yükleme. Amin. Dualarını esirgemeyen herkesten Allah razı olsun."

Çiçeği burnunda anne Yasemin Şefkatli'nin 1 ayda verdiği 16 kilo gündem oldu

"İDO'YA KARŞI AYRI BİR İLGİM VAR" 

Daha sonra Tatlıses, yaptığı paylaşımda torununun ameliyat edildiğini belirterek; "Allah'tan dualarınız için minnettarım. Ameliyat başarılı bir şekilde gerçekleşti. Dualarınız için çok teşekkür ederim, sağ olun, var olun" ifadelerini kullanmıştı.

GÜNLER SONRA İLK KEZ DIŞARI ÇIKTI

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli, doğumdan haftalar sonra Sarıyer'de görüntülendi. Ünlü çift doğumdan sonra ilk defa evlerinden çıktı.  Yeni anne Şefkatli, çok kısa bir süre içinde eski formuna geri döndü. Hamilelik sürecinde aldığı fazla kilolardan kurtulan Şefkatli, 16 kilo birden verdi. Eşiyle birlikte İstinyePark'ta alışveriş yaptı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...