Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Cimrilikte sınır tanımayan burçlar: Ceplerinde akrep var!

Mavikadin>Yaşam>Cimrilikte sınır tanımayan burçlar: Ceplerinde akrep var!

Mali açıdan daha tutumlu olan insanların bu özelliği doğum haritalarından da kaynaklanabiliyor. Ceplerinde tabiri caizse akrep olan bu burçlar yalnız olmayı tercih ediyor.

Cimrilikte sınır tanımayan burçlar: Ceplerinde akrep var!

Doğum haritalarından da kaynaklı bir yatkınlığa sahip insanlar çevrelerinden zaman zaman cimri tepkisi alabilirler. Fazla para harcamaktan kaçınan bu kişiler gerçekten pinti midir? İşte o cimri burçlar...

YENGEÇ BURCU

Cimrilikte sınır tanımayan burçlar: Ceplerinde akrep var!

Evine düşkünlüğü ile bilinen Yengeç burçları eğlenmek için dışarıda zaman geçirmektense evinde olmayı tercih ederler. Astrolog Marion Williamson Yengeçler için: "Ay tarafından yönetilen Yengeçler, önce kendi alanlarını koruyan ve akıllıca hareket etmeye çalışan tutumlulardır" diyor.
Mahreme önem veren Yengeç burçları için Williamson, "Gizliliklerini ve ev hayatlarını koruyan Yengeçler, boş paketlere ve eski tren biletlerine duygusal değer katan bir istifçi olabilir" diye ekliyor. Cüzdanında para tutmayı seven Yengeçler aynı zamanda eşyalarından da ayırılmakta zorlanabilirler.
  

OĞLAK BURCU

Cimrilikte sınır tanımayan burçlar: Ceplerinde akrep var!

Oğlak burçları ciddi bir tutuma sahiptir.Williamson, "Hırslı, iş odaklı Oğlak'ın paraya karşı ciddi bir tutumu var. Para biriktirmek konusunda oldukça takıntılı olabilirler" açıklamasını yapıyor. Bu konuda bir diğer görüş ise Astrolog Johanna'dan geliyor. Johanna, "Oğlaklar ihtiyatlı harcama yaparlar. Paralarının büyüdüğünü biriktiğini görmekten zevk alırlar ve gelecek için tasarruf etmeyi gerçekten takdir edilesi bulurlar" diyor.

BAŞAK BURCU

Cimrilikte sınır tanımayan burçlar: Ceplerinde akrep var!

Başak burçları için Williamson, bu burçların kendilerini pinti olarak tanımlamadığını ama tam tersi hareket ettiklerini söylüyor. Astroloğa göre gergin bir yapıya sahip bu Başaklar abartılı sayılabilecek tüm davranışlardan da kaçıyor. Mali durumlarına çok dikkat eden Başak burçları her kuruşu saymalarıyla da bilinirler. Eşsiz kişiliğe sahip Başaklar astrolog Emily Newman'a göre en zengin insanlardır ve mükemmeliyetçidirler.


AKREP BURCU

Cimrilikte sınır tanımayan burçlar: Ceplerinde akrep var!

Akrep burçları herkes tarafından ketum olmalarıyla bilinirler. Mali durumlarını en yakın arkadaş çevresinden bile gizli tutmayı tercih eden Akrepler Newman'a göre kendileri için para harcayabilir, ancak yalnız seyahat etmeyi tercih ettikleri için başkalarına para harcamak zorunda olduklarında arkadaşlarıyla seyahat etmekten hoşlanmazlar. Sadece ihtiyaca göre harcama yapan bu burçlar böylece kolaylıkla para biriktirebilirler. 

 

Kaynak : sabah.com.tr
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...