Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Çocuklar Duymasın’ın Emine’sini kimse tanıyamıyor! Değişimiyle yok artık dedirtti

Mavikadin>Magazin>Çocuklar Duymasın’ın Emine’sini kimse tanıyamıyor! Değişimiyle yok artık dedirtti

Fenomen dizi Çocuklar Duymasın'ın Emine'sini görenler tanıyamıyor. Değişimiyle şaşırtan oyuncu Melek Şahin için takipçileri “çaycı Hüseyin bile tanıyamaz” yorumunda bulundu...

Çocuklar Duymasın’ın Emine’sini kimse tanıyamıyor! Değişimiyle yok artık dedirtti

Bir zamanların büyük ilgiyle takip edilen fenomen dizi Çocuklar Duymasın'ın Emine'sini görenler tanımakta zorluk çekiyor. Değişimiyle gündem olan oyuncu Melek Şahin'e takipçileri tarafından “çaycı Hüseyin bile tanıyamaz” şeklinde yorum yapıyor. 

ATV'de ekranlara gelen dizide büyük bir hayran kitlesi elde eden ünlü oyuncu şimdilerde dikkatleri üzerine çekiyor. Geçirdiği büyük değişimi olay olan usta oyuncu bir döneme damgasını vurmuştu.

Çocuklar Duymasın’ın Emine’sini kimse tanıyamıyor! Değişimiyle yok artık dedirtti

Pınar Altuğ, Zeyno Gönenç, Tamer Karadağlı, Vatan Şaşmaz, Özgür Ozan, Aspaslan Özmol gibi oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Çocuklar Duymasın toplamda 9 sezon boyunca ekranlara gelmişti. 

Çocuklar Duymasın’da eşi rolündeki çaycı Hüseyin karakteriyle arasındaki atışmalar nedeniyle sık sık gündem olan Melek Şahin 7’den 70’e herkesin gönlüne taht kurdu. 

Çocuklar Duymasın’ın Emine’sini kimse tanıyamıyor! Değişimiyle yok artık dedirtti

ÇAYCI HÜSEYİN BİLE TANIYAMAZ

Sosyal medya kullanıcıları Melek Şahin'in yıllar içindeki değişimi hakkında “Şimdi onu çaycı Hüseyin bile tanıyamaz” , “Bu gerçekten siz misiniz?” gibi yorumlar yaptı.

SİTEM ETMİŞTİ

Kısa süre önce iş teklifi gelmemesi üzerine sosyal medya hesabı üzerinden sitem dolu sözler paylaşan Melek Şahin, şu açıklamayı yapmıştı:

''TV tarihine damgasını vurmuş bir dizinin oyuncusu olmaktan onur duysam da özellikle son 5 yıldır reddettiğim işler ve tiyatro hariç onlarca dizi, film, reklam projesi varken niçin yer alamadığımı öğrenmek ve sorgulamak istiyorum.  Çünkü 4 yıl tiyatro-oyunculuk okudum, emek harcadım. Mesleğimi çok seviyorum ve paramı da bu şekilde kazanıyorum. Çok kırgınım, üzgünüm. İsyanlardayım...''

 

Kaynak : Mavi Kadın, turkiyegazetesi.com.tr
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...