Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Danla Bilic o soruya sinirlendi: Bu konuda en son laf sokacağın insan benim!

Mavikadin>Magazin>Danla Bilic o soruya sinirlendi: Bu konuda en son laf sokacağın insan benim!

Sosyal medyada yaptığı makyaj videolarıyla tanınan fenomen Danla Bilic, dün akşam bir mekan çıkışı gazetecilerle karşılaştı. Gazetecilerden birinin sorduğu soru ünlü ismi çileden çıkarttı.

Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki deprem sonrası Türkiye'nin 10 şehri yerle bir olmuş ve 40 bini aşkın vatandaş hayatını kaybetmişti. Ünlü isimler dahil Türkiye'nin seferber olduğu yardımlardan sonra yavaş yavaş normal hayatlarına dönmeye başlayan ünlülerden Danla Bilic, dün akşam bir mekan çıkışı gazetecilerle gergin anlar yaşadı.

''BU KONUDA LAF SOKACAĞIN EN SOK İNSAN BENİM''

Danla Billic, kendisini çeken gazeteciler arasında Beyaz TV muhabirinin sorusuna sinirlendi. İkili arasında yaşanan diyaloğun ardından Danla Bilic, sosyal medya hesabından röportajı kendisi yayınladı ve şu sözleri yazdı:

"Röportajı Beyaz TV yayınlamadan ben yayınlayayım. Sorumlulara uzatamayacağınız mikrofonu bize uzatıp ahkam kesmemeyi öğreneceksiniz. Sırası değil demem gereken her şeye tam sırası diyorum unutmamak için. Cesaretiniz varsa bu soruları muhatabına sorun bi işin ucundan tutmaya çalışan kimseye değil. Bu saatten sonra hiçbir şey eskisi gibi değil hele ki en küçüğünden en büyüğüne bizi ayırmaya bölmeye çalışan kimseye değil"

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...