Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Davalık olan Demet Şener ve İbrahim Kutluay çifti, birlikte oğullarını izledi

Mavi Kadın>Magazin>Davalık olan Demet Şener ve İbrahim Kutluay çifti, birlikte oğullarını izledi

Son olarak oğlu Ömer'in diş konusu yüzünden eski eşi İbrahim Kutluay'a dava açan Demet Şener, olaylı bir şekilde ayrıldığı Kutluay ile yıllar sonra Anadolu Efes'te oynayan ve şampiyonluk maçında 36 sayı kaydeden oğulları Ömer'i izlemeye gitti.

Davalık olan Demet Şener ve İbrahim Kutluay çifti, birlikte oğullarını izledi

1995 yılında Türkiye'nin güzellik kraliçesi olarak taç giyen Demet Şener ve eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay'ın oğlu Ömer, babasının izinden gidiyor. Ömer Kutluay basket maçı sayesinde anne ve babasını yeniden bir araya getirdi. Ünlü eski çift oğulları Ömer için birlikte maç izledi.

DEMET ŞENER VE İBRAHİM KUTLUAY BİRLİKTE MAÇ İZLEDİ

Babası İbrahim Kutluay gibi 10 numaralı formayı giyen Ömer Kutluay, turnuvanın en değerli oyuncusu seçildi. Ayrıca en iyi 5'e girmeyi başarırken, turnuvayı da sayı kralı olarak tamamladı. Takımın formasını giyen Anadolu Efes oyuncusu Ömer Kutluay, Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından Samsun'da düzenlenen U14 Genç Erkek Basketbol Türkiye Şampiyonası'nda şampiyon oldu. Final maçında ise 36 sayı, 5 ribaunt ve 5 asistle etkileyici bir performans sergiledi. Demet Şener gelen şampiyonlukla birlikte büyük bir gurur ve sevinç yaşadı. O anlara ait fotoğrafları sosyal medya hesabından yayımlayarak duygularını dile getirdi.

Davalık olan Demet Şener ve İbrahim Kutluay çifti, birlikte oğullarını izledi

ANNESİYLE FOTOĞRAF PAYLAŞMIYOR

Ömer Kutluay'ın paylaştığı fotoğraflarda ise babası İbrahim Kutluay da vardı. Oğlunun şampiyonluk maçındaki mücadelesini birlikte izleyen eski karı koca İbrahim Kutluay ve Demet Şener çifti birlikte fotoğraf vermedi. Babası ile birlikte fotoğraflarını paylaşan Ömer, sosyal medya hesabında annesiyle olan karelerine yer vermedi.

Davalık olan Demet Şener ve İbrahim Kutluay çifti, birlikte oğullarını izledi

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...