Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Demet Akalın, Okan Kurt ile ikinci kez nikah masasına mı oturacak? İlk kez açıkladı

Mavikadin>Magazin>Demet Akalın, Okan Kurt ile ikinci kez nikah masasına mı oturacak? İlk kez açıkladı

Şarkıcı Demet Akalın, Okan Kurt ile 2012 yılında dünya evine girmişti ancak Kurt'un kötü giden iş hayatı Akalın'ın satın aldığı eve icraların gelmesine neden olunca ikili, 2018 yılında boşanmış ve kısa bir ayrılık yaşamıştı. 3 ay sonra yeniden barışan çiftin yeniden evlenip evlenmeyeceği merak ediliyordu. Demet Akalın o soruya ilk kez yanıt verdi.

Demet Akalın, Okan Kurt ile ikinci kez nikah masasına mı oturacak? İlk kez açıkladı

Ünlü sanatçı Demet Akalın, kendisinden 10 yaş küçük Okan Kurt ile evlenmiş ancak daha sonra boşanmıştı. 9 yaşında Hira adında bir de kızları olan çift kısa süren ayrılıktan sonra yeniden bir araya gelmiş ve mutlu bir aile olmuştu. Demet Akalın, Okan Kurt ile yeniden nikah masasına oturacaklar mı sorusuna ilk kez açıklık getirdi.

"HAYAT ARKADAŞI DİYECEKSİNİZ"

Haklarında çıkan haberlerde Okan Kurt için 'eşi' ve 'hayat arkadaşı' şeklinde bahsedilmesiyle ilgili konuşan ünlü şarkıcı; ''Eşi deyin, ne diyeceksiniz?'' diyerek bu hitapların yerinde olduğunu söyledi. 6 yıl evli kaldığı ancak daha sonra Okan Kurt'un iflas etmesiyle evlerine icra memurlarının geldiği ve zor günler geçirdiği bilinen Demet Akalın, o dönem Okan Kurt'a çok kızmış ve sebep olduğu şeylerden dolayı boşanma kararı almıştı ancak siniri çabuk geçen Akalın, eski eşiyle yeniden barışmıştı. Yeniden evlenip evlenmemeleri ile ilgili ise şunları söyledi; ''Bana bir daha evlilik falan demeyin. Evliyiz işte adamla. Canımı mı istiyorsunuz? Benim hayat arkadaşım, kıymetlim''

Demet Akalın, Okan Kurt ile ikinci kez nikah masasına mı oturacak? İlk kez açıkladı

ÜNLÜLERE GÖNDERME

Akalın, son zamanlarda kısa sürede evlilikleri biten ünlüler camiasına da bu sözlerle gönderme yaptı; ''Kim var on iki sene bu kadar düzgün ve adı hiçbir şeye karışmadan giden? Bir sene, altı ay olmadan patlıyorlar."

Demet Akalın, Okan Kurt ile ikinci kez nikah masasına mı oturacak? İlk kez açıkladı

SON BÜYÜK KAVGALARINI ANLATTI

Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde Okan Kurt'la yaşadıkları büyük kavgayı canlı yayında anlattı; "On gün önce büyük bir kavga ettik, fotoğrafları sildim. Buse Varol'un doğum gününe gidecektim arkadaşımla. Bu bana ''İdmana gidiyorum, sen gidemezsin'' dedi. Kıyametler koptu. Evden saat sekizde gitti, on ikide geldi. Bir futbol sevdası başladı bunda. Altından bir şey çıkar mı çıkmaz mı bilmiyorum. Allah korkusu var diye güveniyoruz adama. Telefonu ortadadır, hiç karıştırmam. Adam rahatlasın da istiyorum. Bir arkadaş grubu var, çocukları tanımıyorum. Ne halt ediyorlar bilmiyorum."

Demet Akalın, Okan Kurt ile ikinci kez nikah masasına mı oturacak? İlk kez açıkladı

"FBI'DAN TEMİZ KAĞIDI ALDIRDIM"

Zaman zaman Amerika'ya tatile giden ünlü şarkıcının neden kendisine eşi Okan Kurt'un eşlik etmediğini de açıkladı; "Hızlı araba kullandığı için ceza aldı. Cezası bitti ama sisteme düşmemiş. Amerika'da avukat tuttum. FBI'dan temiz kağıdı aldırdım. Bütün temiz kağıtları var, gönderirim size."

9 YAŞINDAKİ KIZINA BODRUM'DAN EV ALDI

Tüm bunların yanı sıra gayrimenkule düşkünlüğü ile bilinen Demet Akalın, son olarak iki ay önce doğum günü olan kızı Hira'ya 9. yaş günü hediyesi olarak Bodrum'dan küçük bir ev aldığını açıkladı. Orayı dayayıp döşediğini de ifade eden ünlü isim; "Bizimkiler gelince orada kalır orayı boş tutacağım" diyerek ailesini orada ağırlayacağını da anlattı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...