Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Demet Akalın'ın başı belada: Soluğu karakolda aldı

Mavikadin>Magazin>Demet Akalın'ın başı belada: Soluğu karakolda aldı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, kişisel bilgilerinin bilişim sistemi kullanılarak elde edilmesi ve yayılması üzerine tehdit edildiği ve şantaja uğradığı iddiasıyla soluğu karakolda aldı. İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvuran ünlü sanatçı, oturduğu semt nedeniyle Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı'na yönlendirildi.

Demet Akalın'ın başı belada: Soluğu karakolda aldı

Ünlü isim Demet Akalın, bilmediği numaralardan gelen aramalar yüzünden zor günler geçiriyor. Akalın, ocak ayından bu yana tanımadığı numaralardan aranmaya başladı ve bu durum aşılamaz hale gelince savcılığa başvurdu.

"TEHDİT VE ŞANTAJA UĞRADIM"

Sabah Magazin'in haberine göre; bilişim sistemlerini kullanarak kişisel verilerini ifşa ettiğini söyleyen Demet Akalın, soluğu hemen İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nda aldı. Savcılık ünlü şarkıcının şikayeti üzerine; kişisel verileri, hukuka aykırı olarak ele geçirip yaymak, kişilerin huzur ve sükununu bozmak, şantaj ve tehdit olmak üzere toplamda 4 ayrı suçtan soruşturma başlattı.

Demet Akalın'ın başı belada: Soluğu karakolda aldı

Bilişim yolu ile işlenmiş olan suçların, şikayetçinin (Demet Akalın'ın) yerleşim yerinde takip edildiğini belirten savcılık, dosyayı da şikayetçi Akalın'ın ikamet yerinden dolayı Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderdi.

Yapılan kontrollerin ardından kimin yaptığı belirlenecek olan olayda, Demet Akalın da derin bir nefes alacak. Gerekli araştırılmaların yapıldığı bu günlerde Demet Akalın konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. 

SONUNDA VİYANA'YA GİDEBİLDİ

Diğer taraftan konserlerine devam eden Akalın, orkestrasının vize alamaması nedeniyle bir türlü Viyana'ya gidememişti. Bu nedenle bir kez konseri ertelenen Akalın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile konuya açıklama getirmiş ve dinleyicisinden özür dilemişti. Sonunda pürüzleri halleden Akalın ve ekibi dün akşam Viyana'da konser verdi. Hınca hınç dolu mekanda sahneye çıkan Akalın, 'kraliçe' sözleriyle ağırlandı.

Demet Akalın'ın başı belada: Soluğu karakolda aldı

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...