Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Demet Akalın'ın yeni program arkadaşı belli oldu: Ünlü şarkıcının yüzü gülüyor

Mavikadin>Magazin>Demet Akalın'ın yeni program arkadaşı belli oldu: Ünlü şarkıcının yüzü gülüyor

Acun Ilıcalı'nın televizyon kanalı TV8 ile anlaşma sağlayan Demet Akalın, geçtiğimiz haftalarda Acun Ilıcalı ile fotoğrafını paylaşarak, "Hayırlı olsun diyelim mi?" şeklinde bir not eklemişti. Ünlü şarkıcının yeni programındaki sunucu arkadaşı belirlendi.

Demet Akalın'ın yeni program arkadaşı belli oldu: Ünlü şarkıcının yüzü gülüyor

Bir dönem Acun Ilıcalı ile arasının bozuk olduğu söylenen Demet Akalın, TV8 kanalıyla anlaşma sağladı. Akalın, önceki aylarda Acun Ilıcalı ile anlaşmaya vardığını açıklamıştı. Demet Akalın, yaptığı paylaşımla kendisiyle birlikte program yapacak olan diğer ünlü ismin kim olduğunu da bugün açıkladı.

YENİ PARTNERİ EKRANLARIN SEVİLEN YÜZÜ

Instagram hesabından Acun Ilıcalı ile bir resmini paylaşan Demet Akalın, "Hayırlı olsun diyelim mi?" notunu eklemişti. Akalın'ın paylaşımına TV8'i ve eşi Okan Kurt'u etiketlemesi bazı insanları şaşırtmış olsa da gerçek sonunda ortaya çıktı.

Demet Akalın'ın yeni program arkadaşı belli oldu: Ünlü şarkıcının yüzü gülüyor

Akalın, tanınmış sunucu Jess Molho ile internet platformundaki hesabından resmini paylaşarak 'Hayata dair ne varsa konuşacağız' ifadesini kullanmıştı. Molho en son dijital medya üzerinden bir program sunmuştu. Ünlü sunucu ayrıca daha önce TV8 ekranlarında yayınlanan Hakan Ural ve Nur Tuba Namlı ile birlikte 'Aramızda Kalsın' programını sunmuştu. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...