Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Demet Evgar fiziksel özellikleri...

Mavi Kadın>Biyografi>Demet Evgar fiziksel özellikleri...

Bahar dizisi ile adından söz ettiren Demet Evgar'ın fiziksel özellikleri de merak konusu oluyor. Hınzır şakaları ve komik paylaşımları ile sosyal medyada da aktif olan Demet Evgar'ın boyu, kilosu, saç stili, göz rengi, estetik yaptırıp yaptırılmadığı sık sık gündeme geliyor. İşte Demet Evgar'ın fiziksel özellikleri...

Demet Evgar fiziksel özellikleri...

Bir Kadın Bir Erkek, Avlu ile çıkış yapan ünlü oyuncu Demet Evgar Bahar dizisi ile kariyerinin zirvesine oturdu. En beğenilen oyuncular arasında yer alan Demet Evgar'ın boyundan, kilosuna, göz renginden saçına kadar fiziksel özellikleri sık sık araştırılıyor. 

DEMET EVGAR KISA BİYOGRAFİSİ

Demet Evgar 18 Mayıs 1980 tarihinde doğdu. 2022 yılında işletmeci Levent Babataş ile evlendi.  42 yaşında doğum yapan oyuncu, kızı Mavi'yi kucağına aldı. 17 yaşında tiyatro yapmaya başlayan ünlü oyuncu, şarkı söylemekten, örgü örmekten, yemek  yapmaktan ve kitap okumaktan çok hoşlanıyor. Demet Evgar'ın yayınlanmış olan Mak Mek Mok, Kadınlar Adamlar ve Rüyamda Buluttum adında söylediği yayınlanmış şarkıları dahi bulunuyor.

İlk defa 2000 yılında 7 Numaralı adlı dizide yer alarak, izleyici karşısına çıkan Demet Evgar o tarihten bu yana Beyza'nın Kadınları, Bir Kadın 1 Erkek, Yahşi Batı, Avlu ve Aile Arasında gibi unutulmaz yapımlara imza attı. Şu anda da Bahar dizisinde Bahar rolüyle ekranlarda büyük bir başarı sağlıyor. 

Demet Evgar fiziksel özellikleri...

DEMET EVGAR'IN FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ

Demet Evgar kumral saçlara ve mavi gözlere sahip. Boyu 1.62 cm. ve kilosu 53 kg. Kilosuna dikkat eden Evgar hareketli yaşamı sayesinde fit bir görünüme sahip. Saçlarında çok radikal değişikliklerden hoşlanmayan Demet Evgar, saçlarını genelde  sarı ve kızıl tonlarında doğal ışıltılı renklere boyatıyor. Yüz hatları kemikli olan Demet Evgar, ters üçgen yüz şekline sahiptir. 

DEMET EVGAR'IN SAÇ MODELLERİ

Demet Evgar geçmiş dizi ve filmlerinde uzun saç kullansa da günümüzde genellikle kısa saç modellerini tercih ediyor. Beyaz tenli ve mavi gözlü olmasından dolayı her saç renginin yakıştığı oyuncu; genellikle koyu saç renklerini kullanıyor. Kahverengi, siyah, kumral renklerle beraber sarının tonlarını da saçlarında kullanıyor. 
İşte Demet Evgar'ın geçmişten günümüze kullandığı saç renkleri ve modelleri:

KISA SAÇLAR

Demet Evgar fiziksel özellikleri...

SARI DALGALI SAÇLAR

Demet Evgar fiziksel özellikleri...

UZUN SAÇLAR

Demet Evgar fiziksel özellikleri...

DAĞINIK TOPUZLAR

Demet Evgar fiziksel özellikleri...

KAHKÜLLÜ SAÇLARI

Demet Evgar fiziksel özellikleri...

DEMET EVGAR SPOR YAPIYOR MU?

Demet Evgar'ın yoğun bir spor programı olmasa da, doğada yürüyüş yapmayı çok sevdiği biliniyor. Vakit buldukça ormanlık alanlarda yürüyüş yapan oyuncu, doğayı çok seviyor. 

DEMET EVGAR'IN ESTETİĞİ VAR MI?

Demet Evgar'ın estetik yaptırdığı konuşulsa da, vücudunda hiçbir estetiği bulunmuyor.  Estetiği bırakın, botoks yapmaya bile karşı olan oyuncu, doğallıktan yana.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...