Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Demet Evgar’ın babası Levent Evgar kimdir? Levent Evgar kaç yaşında, nereli?

Mavi Kadın>Biyografi>Demet Evgar’ın babası Levent Evgar kimdir? Levent Evgar kaç yaşında, nereli?

Show Tv’nin sevilen yapımı Bahar dizisi ile yeniden gönülleri fetheden Demet Evgar’ın kendisinin ve ailesinin hayatı oldukça merak konusu oldu. Demet Evgar’ın babasının kim olduğu da sevenleri tarafından merak ediliyor. Peki Demet Evgar’ın babası Levent Evgar kimdir? Levent Evgar aslen nereli? Levent Evgar kaç yaşında? Levent Evgar ne iş yapıyor? Detayları Mavi Kadın editörü derledi.

Demet Evgar’ın babası Levent Evgar kimdir? Levent Evgar kaç yaşında, nereli?

Sevilen oyuncu Demet Evgar, Bahar dizisi ile ekranlardaki yerini aldı. Demet Evgar’ın aile hayatı, evli olup olmadığı, eşi, çocuğu, anne ve babası merak konusu oldu. Avlu’nun Deniz’i, 1 Erkek 1 Kadın’ın Zeynep’i derken Bahar dizisi ile seyircilerin sempatisini kazanan Demet Evgar, kariyerine birçok ödül de sığdırdı. Demet Evgar, Manisa’da 18 Mayıs 1980 tarihinde dünyaya geldi. Peki ailesi aslen nereli? Demet Evgar’ın babası kimdir? Demet Evgar’ın babası ne iş yapıyordu? Demet Evgar’ın anne ve babası hayatta mı? Demet Evgar’ın babası Levent Evgar kimdir? Levent Evgar kaç yaşında?

Demet Evgar’ın babası Levent Evgar kimdir? Levent Evgar kaç yaşında, nereli?

Adı: Levent Evgar

Doğum Tarihi: Bilinmiyor

Doğum Yeri: Bilinmiyor

Medeni Durumu: Evli

Eşinin ismi: Bingul Evgar

Instagram hesabı: @evgarlevent

LEVENT EVGAR KİMDİR, YAŞI, BOYU, KİLOSU KAÇ?

Levent Evgar, ünlü oyuncu Demet Evgar’ın babasıdır. Levent Evgar, aslen Arnavutluk kökenlidir. Demet Evgar, 1980 yılında dünyaya geldiğinde Manisa’da yaşamaktaydı. Sosyal medya ve magazin haberlerinde kızı ile fazla görüntülenmemiştir. Demet Evgar, düğününden babası ile bir kareyi paylaşmış, kızı Mavi dedesinin kucağında dururken çekilmiş bir fotoğrafı da takipçilerinin beğenisine sunmuştur.

Demet Evgar’ın babası Levent Evgar kimdir? Levent Evgar kaç yaşında, nereli?

Levent Evgar’ın eşi Bingul Evgar’dır. Levent Evgar’ın sosyal medya platformlarından Instagram’da hesabı bulunsa da profili gizlidir ve paylaşımı bulunmamaktadır. Kızı Demet Evgar’ın profilinde birkaç fotoğrafı yer almaktadır. Demet Evgar’ın düğün günü pencereden baba kız olarak verdikleri poz oldukça beğeni toplamıştır. Kızına verdiği destek açıkça görülmektedir. Torunu Mavi ile de mutlu bir pozu bulunmaktadır. Levent Evgar’ın mesleği, boyu, kilosu ve eğitimi hakkında henüz bilgi bulunmuyor.

Kızı Demet Evgar, Manisa’da daha 17 yaşındayken amatör bir tiyatro topluluğu olan Afsem Tiyatrosu’nda oyunculuğa başlamıştır. O dönemden beri kızını, kariyerini, hayatını ve oyunculuğunu desteklediği bilinmektedir. Levent Evgar’ın damadının ismi de Levent Babataş’tır. Demet Evgar, sosyal medya hesabından babası ve eşini ‘Leventleer’ olarak paylaşmıştır.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...