Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Demet Özdemir tatil için gittiği Yunanistan'dan ev satın aldı: Vatandaşlık almaya hazırlanıyor

Mavi Kadın>Magazin>Demet Özdemir tatil için gittiği Yunanistan'dan ev satın aldı: Vatandaşlık almaya hazırlanıyor

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, Yunanistan'ın başkenti Atina'da 400 bin Euro'ya bir ev satın aldı. Dizinin sezon finalinin ardından Atina'ya giden Özdemir, şu anda evinin dekorasyonuyla ilgileniyor. Ünlü ismin hemen vatandaşlık almak için başvuruları yapmaya hazırlandığı öğrenildi.

Demet Özdemir tatil için gittiği Yunanistan'dan ev satın aldı: Vatandaşlık almaya hazırlanıyor

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, Oğuzhan Koç'tan boşandıktan sonra Adım Farah dizisinin de final yapmasıyla kendini tatile atmıştı. Türkiye'de tatil yapan ünlü isim daha sonra rotasını Yunanistan'a çevirdi. Tatil için gittiği Yunanistan'ın başkenti Atina'da 400 bin Euro'ya bir ev satın alan Özdemir, şu anda evinin dekorasyonuyla ilgileniyor.

YUNANİSTAN VATANDAŞLIĞI ALMAYA HAZIRLANIYOR

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, Yunanistan'ın başkenti Atina'da gönlüne uygun bir evi 400 bin Euro karşılığında satın aldı. Dizisinin sezon finali yapmasıyla birlikte burada dinlenmeye karar verdi. Şu anda yeni evinin dekorasyon işleriyle ilgilenen Özdemir, yaz mevsimi boyunca Yunanistan'da kalacağı öğrenildi.

Demet Özdemir tatil için gittiği Yunanistan'dan ev satın aldı: Vatandaşlık almaya hazırlanıyor 

Magazin Burada'da yer alan habere göre, son olarak bir reklam filminde rol alan Demet Özdemir, yaptığı birikimle Yunan Adaları'ndan 1 milyon euroya yani 25 milyon TL'ye ev aldı. Ünlü oyuncu ayrıca Yunanistan'daki evi iddialara göre vatandaşlık almaya hazırlandığı için satın aldı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...