Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinden beklenmeyen hareket

Mavi Kadın>Magazin>Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinden beklenmeyen hareket

Ünlü oyuncu Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti, geçtiğimiz ay 8 aylık evliliklerini bitirmişti. Boşanmalarına rağmen birbirleriyle olan fotoğraflarını sosyal medya hesabında tutan ve görüşmeye devam eden ünlü ikiliden beklenmedik bir hamle geldi.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinden beklenmeyen hareket

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, 2022 ağustos ayında muhteşem bir düğünle evlenerek magazin basınının en gözde çiftlerinden biri olmuştu. Evliliklerinin hemen ardından Adım Farah dizisinde başrol oynayan Demet Özdemir, evliliklerinin ilk aylarında zorluklar yaşamış ve Oğuzhan Koç ile geçtiğimiz ay Beykoz Adliyesi'ne giderek hızlı bir şekilde boşanmıştı.

DEMET ÖZDEMİR OĞUZHAN KOÇ FOTOĞRAFLARI SİLDİ

Boşandıktan sonra arkadaşlık yolunu seçen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, bir ay sonra sosyal medya hesaplarında birbirleriyle çekilmiş fotoğrafları kaldırdı ancak ikili, Instagram'da hâlâ birbirlerini takip etmeye devam ediyor.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinden beklenmeyen hareket

Oğuzhan Koç, yoğun konser programına devam ederken ara sıra küçük tatiller yapıyor. Demet Özdemir ise Adım Farah dizisinin sezon finalini tamamladıktan sonra dostlarıyla birlikte tatil için yola çıkmıştı. Şimdilerde tatilde olan ünlü oyuncu sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanıyor. Özdemir, tatilden paylaştığı fotoğrafları takipçilerinin beğenisine sunuyor.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinden beklenmeyen hareket

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...