Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Deniz Akkaya'dan şok iddia! Somer Sivrioğlu açıklaması gündeme bomba gibi düştü!

Mavi Kadın>Magazin>Deniz Akkaya'dan şok iddia! Somer Sivrioğlu açıklaması gündeme bomba gibi düştü!

Ünlü model Deniz Akkaya, 16 yaşındaki kızıyla yaşadığı sorunlar nedeniyle magazin gündemine damga vurdu. Kızı tarafından darp edildiğini iddia eden Akkaya, kızını korumak amacıyla Çocuk Esirgeme Kurumu'na teslim ettiğini açıkladı. Bu süreçte kızının babası olan iş insanı Efe Önbilgin ile mahkemelik olan Akkaya, ünlü şef Somer Sivrioğlu'nu hedef aldı.

Deniz Akkaya'dan şok iddia! Somer Sivrioğlu açıklaması gündeme bomba gibi düştü!

Eski manken Deniz Akkaya, günlerdir 16 yaşındaki kızıyla yaşadığı sorunlarla gündemde yerini alıyor. 

Kızı tarafından darp edildiğini iddia eden Akkaya, kızının 'burnu sürtsün' diye Çocuk Esirgeme Kurumu'na teslim ettiğini açıklamıştı. Bu durum, kızıyla arasındaki gerginliğin kamuoyuna yansımasına neden olmuştu.

ESKİ EŞ, AKKAYA HAKKINDA KONUŞMAMA KARARI ALDIRDI

Akkaya'nın bu kararı, kızının babası iş insanı Efe Önbilgin ile karşı karşıya gelmesine neden oldu. Önbilgin, Deniz Akkaya’nın sosyal medya üzerinden kızı ve kendisi hakkında asılsız ithamlarda bulunarak kamuoyunda rencide ettiğini öne sürerek, Aile Mahkemesi’ne başvuruda bulundu ve Akkaya hakkında bir ay konuşmama kararı aldırdı.

Efe Önbilgin bununla yetinmeyip, velayetin değiştirilmesi ve uyuşturucu kullanımının tespiti için de hukuki adımlar atmaya başladı.

Bugünkü son gelişmelerde ise olay, başka bir ünlü ismin adının karışmasıyla daha da karmaşık bir hal aldı.

DENİZ AKKAYA'NIN SOMER SİVRİOĞLU İDDİASI DİKKAT ÇEKTİ

Deniz Akkaya, ünlü şef Somer Sivrioğlu'nun kızını görmeye gittiğini iddia etti. Akkaya, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:
"Ve dün kızımın tek dayanağı olan ben, hem kurum tarafından engellendim hem de hiç tanımadığım bir adamın çocuğumun yanına gelmeye çalıştığını öğrendim. Bir kez izin vermediğim halde ikinci kez arandım, tekrar iznim yoktur böyle bir şey yapamazsınız dedim. Bu adam kimdir, tanımıyorum dedim. Kuruma böyle bir şey yaparsanız sizi mahkemeye vereceğim söyledim.

Ve az önce hüngür hüngür ağlayan kızımın yanına, benim rızam olmadığı halde, karısını kızından daha küçük bir kızla aldatarak tüm Türkiye’nin önünde rezil rüsva olan Somer şefi gönderdiğini öğrendik. Kızım her defasında 'anneme gitmek istiyorum' diyor, enteresan bir şekilde kurum çalışanları tarafından bu es geçiliyor. Hiç kimse benim çocuğumun yanına Somer Şef gibi bir adamı getiremez. Bunun hesabı sorulacaktır, üstelik kuruma böyle bir konuda rızam olmadığını iki kez söyledim. Az önce Ayşe’nin beyanı ile beynimden aşağı kaynar sular döküldü. Devletin kurumlarını kişiler nasıl yönlendirmekteler?"

Bu açıklamalar, kamuoyunda büyük yankı uyandırdı ve olayın gidişatını daha da karmaşık bir hale getirdi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...